Muzyka

Harmonijkowy atak

Tomek Kamińki, Bartek Łczycki, Łkasz Wiśiewski i Michał Kielak to nazwiska znane wszystkim fanom bluesa. Ich niezwykł spotkanie, przy wsparciu muzyków krakowskiego zespoł Blue Machine oraz gitarzysty i wokalisty Jacka Jagusia –na co dzień człnka zespoł J.J. Band, zaowocował wyjąkową płtą. Promująe ją koncerty dowiodą wszystkim niedowiarkom, jak wszechstronnym instrumentem moż być harmonijka ustna i jak wiele brzmień drzemie w tym niewielkim instrumencie. Jedną z pierwszych scen goszcząych Harmonijkowy atak bęzie scena Ośodka Kultury Ochoty, który staje się dla fanów bluesa ważym miejscem. Czwartkowe „Soczewa Blues Session” „Magda Piskorczyk –MasterClass”oraz cyklicznie odbywająy się jesienią „International Ochota Blues Festival”to stał propozycje dla miłśików gatunku.

Styczniowy koncert w OKO rozpocznie 2012 rok w wielkim stylu –dawno w naszym kraju nie nagrano płty, na którą śodowisko miłśików bluesa czekał tak bardzo. Przygotujcie się na zmasowany Harominjkowy atak. Bęzie się dział!

 

 

Po koncercie, o godz. 21.00, organizatorzy zapraszają na Harmonijkowe Jam Session do klubokawiarni “Mam Ochotę...”

 

 

Harmonijkowy atak, 13.01 (piąek), godz. 18.00, wstę: 30 zł, OKO.

Jam Harp Session, “Mam Ochotę...” godz. 21.00, wstę wolny, ul. Grójecka 75.
 

OŚODEK KULTURY OCHOTY jest samorząową instytucją kultury, skłdająą się z kilku jednostek: Dom Kultury „Rakowiec", Centrum Artystyczne „Radomska 13", Klub Osiedlowy SURMA, Pracownia Ceramiczna „AngobA", „Magazyn Sztuk", Dzielnicowy Klub Seniora „Ochota" i Klub Seniora „Baśiowa".

W ofercie każej z placówek znajdziemy niebanalne zajęia dla dzieci, młdzież i dorosłch: taneczne, ruchowe, plastyczne, jęykowe, muzyczne, teatralno-literackie, ceramiczne. OKO jest organizatorem licznych przedsięzię o zasięu dzielnicowym, ogólnowarszawskim i ogólnopolskim.

 

 

ADRES:
Ośodek Kultury Ochoty

ul. Grójecka 75

02-094 Warszawa

tel. 22 822 48 70

fax 22 823 97 81

mail: oko@oko.com.pl  


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 26 kwietnia 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca