Muzyka

Premiera singla Niny Ny!

Już dziś (21.05) premiera pierwszego singla Niny Nu – „Kochanie”. Warto dodać, że kompozycja zwiastuje premierę debiutanckiej płyty Moniki Wierzbickiej i spółki - „Szepty”. Album nakładem wydawnictwa Luna Music ukaże się 28 maja.

Trzeba podkreślić, że także dziś (21.05) miłośnicy dobrego brzmienia będą mieli okazję poznać premierowy klip do singlowego kawałka „Kochanie”. Zanim obraz trafi do sieci, teledysk będzie można zobaczyć w warszawskim klubie Znajomi Znajomych (ul. Wilcza 58A) w ramach cyklu "Klipomania.

 

Nina Nu/Szepty to przedsięwzięcie artystyczne, którego liderką jest Nina Nu (obecnie wokalistka zespołu Żywiołak), i które stworzyła razem z Andrzejem Turczynowiczem oraz Pawłem Gawlikiem. 

Za realizacje video-klipu jest odpowiedzialny Michał Jaskulski (m.in. autor "Czystego Szaleństwa" - teledysku, nagrodzonego na festiwalach w Los Angeles i Kanadzie, nominowanego do Grand Prix Yach Film Festiwal a także prezentowany na wielu europejskich festiwalach w tym I've Seen Films Rutgera Hauera we Włoszech).

Za charakteryzacje w tym teledysku odpowiada Karolina Ciszewska, natomiast występują w nim: Inga Pilchowska, Jacek Pluta i Nina Nu. Oprawą muzyczną wydarzenia będą remixy pochodzące z albumu "Szepty" premiera handlowa 28 maja), które zaprezentuje sam autor - Electhrobbeat.

 

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 21 maja 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca