Wakacyjny przebój Holly Blue & Soundpetersbur

 

Nowa gwiazda z Mysłowic ma 17 lat i wszelkie predyspozycje, by odnieść wielki sukces. Sonia jest piękna, utalentowana i pisze cudowne, anglojęzyczne piosenki – pisaliśmy przed dwoma miesiącami. Powoli wszystko się potwierdza.

 

Zapowiadający kompilację „Sealesia 2” singel „Tic-Tac Sound" odsłuchało i zobaczyło na profilu wydawcy kilkanaście tysięcy osób. Kolejne kilka tysięcy weszło na stronę z nową wersją tego utworu (nazwanego „Tic-Tac Soundhouse edit”). Piosenkę grały rozgłośnie radiowe w całym kraju, pisały o niej największe krajowe media. Zespół otrzymał zaproszenia na kilka ogólnopolskich i lokalnych festiwali. Przede wszystkim jednak muzycy pracują nad debiutanckim albumem „First Flight”, który już po wakacjach ukaże się nakładem wydawnictwa Falami.

 

Holly Blue & Soundpetersburg nie zapominają jednak o fanach i specjalnie dla nich przygotowali nową piosenkę – wakacyjny singel „Lemon”. Po lirycznej, fortepianowej balladzie „Tic-Tac Sound” mysłowicka grupa zdecydowała się nakręcić wideo do utworu, który ukazuje kolejne, zupełnie inne niż dotychczas, oblicze zespołu. Przebojowa, żywiołowa piosenka to wymarzony materiał na wakacyjny przebój – podobnie jak gorący, słoneczny teledysk (zdjęcia: Rumburak; scenariusz, montaż i produkcja: Emil Blant).

 

TELEDYSK


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 25 czerwca 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło