Muzyka

Nowy singiel i clip Leszka Cichońskiego

 

"Co masz w głowie?" to drugi – po tytułowym „Sobą gram” – utwór z nominowanej do Fryderyka płyty Leszka Cichońskiego, który doczekał się wersji singlowej oraz teledysku.

 

„Co masz w głowie?” to kompozycja otwierająca płytę „Sobą Gram” – doskonale wprowadzająca w temat przewodni całego krążka, którym jest wielka przemiana świadomości, jakiej doświadczamy obecnie na Ziemi. Leszek Cichoński, twórca Gitarowego Rekordu Guinnesa i gitarowy guru całego muzycznego pokolenia, dotyka w swoich rockowo-funkujących piosenkach ważnych problemów nurtujących współczesny Świat pełen różnorakich kryzysów.

 

Tekst "Co masz w głowie?" przynosi właśnie próbę znalezienia lekarstwa na nie w postaci…dążenia ku samoświadomości: "Przyjrzyj się – co masz w głowie....niech Ci serce podpowie, co jest dobre a co złe". To pascalowskie z ducha wyznanie jest właśnie istotą przesłania, które niesie ze sobą zarówno tekst utworu, jak i klimat całej płyty „Sobą gram”. To ważne także dlatego, że autorem muzyki jak i tego wyznania jest…muzyk (Leszek Cichoński), który w tym roku obchodzi Jubileusz XXX-lecia swojej działalności muzycznej. Najbliższą okazją, by razem z Leszkiem Cichońskim oraz jego utworami z ostatniej płyty „Sobą Gram” ten jubileusz uczcić, będzie tegoroczny Przystanek Woodstock, gdzie Mistrz Gitary wystąpi 03 sierpnia. Zapraszamy!


---------------------------


Drodzy Dziennikarze:

Zapraszamy do zapoznania się z kompozycją „Co masz w głowie?” Leszka Cichońskiego i wykorzystania jej w materiałach prasowych, programach radiowych i telewizyjnych oraz na stronach internetowych. Na stronie www.luna.pl w zakładce: Dla mediów znajdziecie 4 pliki:
- Co masz w głowie (Radio Edit) MP3 240 kBit
- Co masz w głowie (Radio Edit) WAV
- Co masz w głowie (CD Version) WAV
- Co masz w głowie (teledysk) MPG

Można je pobrać stąd, lub bezpośrednio pod linkiem:
ftp://exbiuro_lunapressroom:LunaPress_123@ftp.biuroreklamyex.pl/Leszek_Cichonski/Co_masz_w_glowie/

Klip nakręcony do utworu „Co masz w głowie?” można także zobaczyć w serwisie YouTube:
http://www.youtube.com/watch?v=_-Po26UGHfA

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 18 lipca 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca