Muzyka

Rock Reggae Festival Brzeszcze 2012

 

Zespoły Coma, LaoChe i Kamil Bednarek będą gwiazdami tegorocznego Rock Reggae Festival. 

Ósma edycja Rock Reggae Festival odbędzie się w sobotę, 25 sierpnia, jak zwykle na stadionie KS Górnik w Brzeszczach. 

Gwiazdą Rock Reggae Festival 2012 będzie zespół Coma. Giganci polskiej sceny rockowej powrócili w ubiegłym roku z czwartym albumem studyjnym. W Brzeszczach zagrają po raz pierwszy. Kamil Bednarek w Brzeszczach już kiedyś wystąpił. 

To tutaj na długo przed wielkimi mediami doceniono jego talent. Wraz ze swoimi kolegami z zespołu StarGuardMuffin zdobył  w 2008 r. I nagrodę na RRF Support – przeglądzie młodych zespołów, który towarzyszy festiwalowi. Teraz przyjedzie na festiwal bogatszy o nowe doświadczenia i nagrania. Drugi raz na festiwalu wystąpi też zespół LaoChe, którego poprzedni koncert w Brzeszczach należy do tych najbardziej pamiętanych. Ponadto na dużej scenie wystąpią: Natural DreadKillaz, Raggafaya i Koniec Świata. 

Nie zabraknie też muzyki bardziej alternatywnej. Na małej scenie, podobnie jak w ubiegłym roku, zagrają zespoły z kręgu rockowej alternatywy, m.in. Czerwie, Janusz Zdunek +Marienburg, Searching For Calm, CurlyHeads ze zwycięzcą drugiej edycji „X FACTOR” Dawidem Podsiadło. Nowością będzie natomiast trzecia scena, tym razem w całości poświęcona muzyce hc/punk. Wystąpią na niej m.in. Faust Again czy Drown My Day.

 

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 30 lipca 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca