Muzyka

„Longing” – nowa muzyczna odsłona Natalii Grosiak

 

Prezentujemy nowy utwór „Longing”, zapowiadający wspólną epkę wokalistki zespołu Mikromusic, Natalii Grosiak, i producenta muzycznego Tomasza Bednarczyka. Tytuł oraz data premiery materiału nie są jeszcze znane.

 

Link od utworu: http://soundcloud.com/tombednarczyk/grosiak-bednarczyk-longing

Natalia Grosiak to  wokalistka i piosenkopisarka, założycielka i liderka Mikromusic. W 2006 roku reprezentowała Polskę na Red Bull Music Academy w Melbourne. Miała przyjemność śpiewać we współpracy między innymi z Renatą Przemyk, Andrzejem Smolikiem, L.U.Cem i Jankiem Młynarskim (Młynarski Plays Młynarski). Jest też głosem projektów  Digit All Love oraz DOM. To osoba niezwykle aktywna i zaangażowana w sprawy ekologii i zwierząt. Współpracuje z wrocławskimi organizacjami na rzecz zwierząt: Fundacją 2 plus 4  oraz „Ekostrażą”, prowadzi tymczasowy dom dla bezdomnych psów i uprawia partyzanckie sadzenie drzew.

 

Tomasz Bednarczyk to producent muzyczny z Wrocławia. Od 2004 roku komponuje brzmienia nastawione na delikatny, elektroniczny pop, minimal, house i ambient. Jest założycielem wytwórni We Are Your Music Mate, która koncentruje się na tematyce muzyki house oraz minimal. Jego płyty ukazywały się także w barwach takich firm fonograficznych jak 12k i Room40. Na swoim koncie, oprócz szeregu imprez zagranych w Polsce, ma także występy chociażby w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Rosji i Niemczech.

 

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 3 sierpnia 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca