Muzyka

Premiera debiutanckiego albumu MiloMailo „Kamień Milowy”

 

MiloMailo – znana postać we wrocławskim świecie muzycznym, która na pytanie jak długo i dlaczego zajmuje się hip-hopem odpowiada: ja żyję hip-hopem, właśnie wydaje swoją debiutancką płytę „Kamień Milowy”. Album ukaże się 6 listopada 2012 roku pod szyldem Lion Stage Records, a już dziś prezentujemy okładkę.

 

Krążek jest zbiorem osobistych refleksji autora na temat egzystencji człowieka w wielowymiarowym świecie jakim jest Planeta Ziemia. MiloMailo opowiada przede wszystkim o ludziach i ich dążeniu do uzyskania wewnętrznej równowagi. Na płycie znajdziemy kawałki zarówno energetyczne, jak i bardziej nastrojowe – przykładowy „Vibe” nagrany wspólnie z Marlene Johnson. Skonstruowane w błyskotliwy sposób teksty utworów skłaniają słuchacza do stawiania pytań dotyczących różnych płaszczyzn życia.

Płyta powstała we współpracy MiloMailo i Grand Papy Dziada z Bardacha Studio, gdzie została zrealizowana. Za zmiksowanie odpowiada Mesajah, którego można też usłyszeć w dwóch kawałkach – „Nie zapomnę” oraz „Życie na pokaz”. Masteringu dokonali Activator Mario Dziurex & Smoku. Do współpracy MiloMailo zaprosił ponadto tak znakomitych artystów jak: Dj Really, Zgas, Yanaz, paXon, Verte, Jot, WB Motyv, One Men Army czy Asia Kwaśnik.

 

Od kilku miesięcy w sieci dostępny jest już teledysk do pierwszego singla z najnowszej płyty MiloMilo pt. „Mieszkańcy Planety Ziemi”, który został nakręcony w Skalnym Mieście w Czechach w sierpniu 2011 roku przez ekipę filmową OG Films. Fabuła klipu symbolizuje ewolucję człowieka na przestrzeni wieków, obrazuje przemiany, które miały miejsce w jego rozwoju. Artysta konfrontuje w nim dwa światy: pierwotny i teraźniejszy, w którym ludzie poprzez zmianę stylu życia i otoczenia, zatracili swoje instynkty. Z upływem czasu skalne ściany zastąpiły betonowe, a ciszę i bliskość natury wielkomiejski zgiełk. Klip można zobaczyć tutaj: http://www.youtube..com/watch?v=19up_Tafo9k


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 20 września 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca