Muzyka

Nowi artyści w programie koncertu „United for Bobaclass”

 

Do elitarnego grona artystów, którzy już 25 października we wrocławskim klubie Eter połączą swe siły i zagrają dla ekipy filmowej Bombaclass, dołączył Krzysiek "Warrior" Kuzas znany ze współpracy z Tumbao oraz zespół Chill Crew z wokalistką Martyną Baranowską.

Koncert „United for Bombaclass”, w programie którego znalazły się najpopularniejsze zespoły z nurtu reggae, zorganizowano dla Papa Krisa - założyciela i głównego twórcę w Bombaclass - ekipie filmowej która dokumentuje wszystkie koncerty reggae w Polsce. Dochód z koncertu zostanie w całości przekazany na rozwijanie ich działalności filmowej, która służy nie tylko zespołom, ale jest skierowana przede wszystkim do fanów muzyki.

Krzysiek "Warrior" Kuzas to wokalista legendarnej już dzisiaj wrocławskiej grupy Tumbao, który specjalnie na tą okazję przygotował kilka utworów zarówno z repertuaru Tumbao jak i absolutnie nowych kompozycji. Warrior wystąpi w towarzystwie zespołu Riddim Bandits.

Chill Crew & Martyna Baranowska to z kolei duet producencki powstały z inicjatywy Szymona Chudego i Jakuba Wojciechowskiego – muzyków zespołu StarGuardMuffin. Pracując razem w legendarnym studiu Boba Marley'a „Tuff Gong” na Jamajce odkryli swoją wspólną pasję. Tworzenie szczerej muzyki, płynącej prosto z serca, stało się dla nich wyznacznikiem podążania własną ścieżką i doprowadziło do stworzenia kolektywu Chilli Crew. Wraz z grupą przyjaciół pracują nad debiutancką płytą z udziałem wybitnej młodej wokalistki - Martyny Baranowskiej.

Organizatorami i pomysłodawcami koncertu „United for Bombaclass” są ekipa Natural Dread Killaz & Riddim Bandits oraz Lion Stage Management. Na koncercie wystąpią: Natural Dread Killaz & Riddim Bandits, Mesajah & Riddim Bandits, K.."Warrior" Kużas (Tumbao), Bethel, Lion Vibrations, Naaman, MiloMailo, O.M.A.(One Man Army), Zmiana Wibracji Ziemi, Chilli Crew & Martyna Baranowska. Całą imprezę poprowadzi Zgas - jedyny dwukrotny mistrz Polski w beatboxie.


25..10.2012 (CZWARTEK)
GODZ. 19:00
KLUB ETER, KAZIMIERZA WIELKIEGO 19, WROCŁAW

PROGRAM:
NATURAL DREAD KILLAZ & RIDDIM BANDITS
MESAJAH & RIDDIM BANDITS
K."WARRIOR" KUŻAS (TUMBAO)
LION VIBRATIONS
BETHEL
NAAMAN
ZGAS
MILOMAILO
O.M.A. (ONE MAN ARMY)
CHILL CREW & MARTYNA BARANOWSKA
ŜANĜO DE LA VIBRADO DE LA TERGLOBO - ZMIANA WIBRACJI ZIEMI

BILETY: 20 zł (przedsprzedaż) / 25 zł (w dzień koncertu)


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 15 pazdziernika 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca