Muzyka

Styczniowy Metal Hammer już jest

 

Rok 2012 już prawie za nami. Muzycznie był to na pewno udany rok, choć nie przyniósł, tak oczekiwanej przez wielu, stylistycznej rockowej rewolty i wygląda na to, że grunge'owa rewolucja, której świadkami byliśmy na początku lat 90. była ostatnią próbą odświeżenia rockowego brzmienia. Choć z drugiej strony rock w tej chwili jest już tak pojemnym pojęciem, że na łamanie zasad i granic po prostu już go nie stać. Wystarczy posłuchać nowej, rewelacyjnej płyty Cult Of Luna - o której obszernie piszemy w najnowszym numerze Metal Hammera – by przekonać się jak eklektyczne są pojęcia „rock” i „metal” u progu 2013 roku.
 
W styczniowym wydaniu magazynu znajdują się m.inSlashHatebreed,HelloweenLuxtorpedaPhil AnzelmoThresholdAnthraxTurnip Farm,AvatarNeuroniaAlpha Tiger. Ponadto Podsumowanie roku redakcji orazkalendarz na rok 2013! Do części nakładu dołączona jest płyta CD a na niej najnowsze nagrania zespołów Alastor, Luxtorpeda, Voivod, Kruk, Tiamat, Krisiun, Steve’a Hacketta, Aeon i wielu innych!
 
Z okładki Metal Hammera spoglądają na Was dwie dziewczyny, które wyróżniliśmy w naszym  konkursie „Dziewczyna Metal Hammera” – to dowód na to, że nie rzucamy słów na wiatr i warto brać udział w naszych propozycjach :-)
 
Zaglądajcie na stronę Metal Hammera na Facebooku – już wkrótce znajdziecie tam ankietę z podsumowaniem roku 2012.
 

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 17 grudnia 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca