Muzyka

Meet The Ambient z bardzo specjalnymi gośćmi zbierają pieniądze dla WOŚP

 

KatoCantio to kompozycja stworzona przez Sebastiana Pypłacza w ramach projektu Meet The Ambient. Utwór został nagrany w grudniu 2012 roku. Wykorzystano nagrania terenowe oraz głosy Roberta Talarczyka (aktora i dyrektora Teatru Polskiego w Bielsku-Białej), prof. Tadeusza Sławka (wykładowcy i byłego rektora Uniwersytetu Śląskiego), Konrada Kędera (krytyka literackiego i szefa wydawnictwa FA-art) i Tomasza Godźka (działacza społecznego i radnego miasta Katowice).

 

Skrócona wersja KatoCantio dostępna pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=2Zb6guhipWg

 

Kupując ekskluzywną płytę CD wydaną w jednym egzemplarzu, będziecie mogli poznać całą kompozycje, ponieważ w internecie udostępniono tylko jej fragment. Od posiadacza CD będzie zależało, czy posłucha tego utworu z kimś, czy samemu, czy udostępni płytę w internecie, czy może postawi na półce. Warto zaznaczyć, że dodatkowym atutem będzie nietypowe ręcznie robione opakowanie wydawnictwa. Cała suma zebrana podczas licytacji zostanie przekazana na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 

 

Sebastian Stian Pypłacz to artysta działający w wielu projektach. Najbardziej znany jest z piosenkowego Pan Stian, gra w eksperymentalnym Meet The Ambient (z którym wystąpił na Sziget Festival 2012). Ostatnio współpracuje także z wydawnictwem FA-art przy projekcie Fantazman, tworząc muzykę inspirowaną książką Christiana Krachta "Tu będę w słońcu i cieniu". Na swoim koncie ma również seanse muzyczne do niemych filmów, a wolnych chwilach grywa chilloutowe dj sety.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 1 stycznia 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca