Muzyka

Album Lovelota w sklepach od 8 marca

Debiutancki album formacji Lovelot ‘Epilog’ już od 8 marca będzie dostępny w sklepach na terenie całego kraju. Materiał, którego wydawcą jest label Spółdzielnia Records to 13 utworów inspirowanych muzyką lat 60., starym brytyjskim punkiem oraz klimatami mod revival. Jak autorzy zapewniają płyta będzie bezkompromisowa, szczera, odważna, brzmiąca mocno i naturalnie.

Do tej pory płyta promowana jest dwoma teledyskami do utworów:‘Kogo znasz, z kim masz zdjęcie’ - http://www.youtube.com/watch?v=2z5DA4dSb7Y
‘Co by było gdyby’ - http://www.youtube.com/watch?v=hQoIjH5vufM  


Jedną z ciekawostek związanych z albumem ‘Epilog’ jest okładka tego wydawnictwa, którą przygotował Forin - grafik wywodzący się ze sztuki graffiti, kojarzony do tej pory głównie z rapowymi albumami, autor okładek między innymi 'Radia Pezet' czy Projektu Parias. O współpracy z zespołem Lovelot mówi: 'To będzie Ich debiutancki album, są pełni energii i chęci realizowania moich nawet najbardziej dziwnych pomysłów. To lubię. I to, że to nie rap w sumie także.'

Płyta dostępna jest już w przedsprzedaży pod adresem: http://www.empik.com/epilog-lovelot,p1065995104,muzyka-p 

Zespoł Lovelot został założony w Warszawie w 2011 roku z inicjatywy Maćka Mroczka, basisty punkowej grupy The Lunatics, Kuby Ganczewskiego - gitarzysty znanego z formacji The Bunglers i Kuby Kujałowicza- perkusisty mającego na koncie granie m.in. w The Kuflers, Obibox i 22pm. 
Co oznacza Lovelot? Nazwa pochodzi z komiksu o Tytusie Romku i A'tomku. Każdy z członków zespołu czytał komiksy o Tytusie będąc dzieciakiem i kilka lat później zamarzył o graniu w zespole. Ta nazwa kojarzy się z gówniarską energią i entuzjazmem, jaki trzeba mieć żeby grać rock'n'rolla i z wieczną młodością, którą to granie zapewnia.

Zapraszamy na stronę Spóldzielnia Records: http://spoldzielniarecords.blogspot.com/


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 1 marca 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca