Muzyka

Pan Stian i Laces na pikniku

Już 23 czerwca w Parku Kościuszki odbędzie się niezwykłe spotkanie z zespołami Laces i Pan Stian. Dlaczego niezwykły? Po pierwsze nie będzie to zwykły koncert plenerowy, raczej bardziej kameralny piknik muzyczny. Zespoły zachęcają do tego, żeby zabrać ze sobą koce, kanapki i owoce, aby w jak najbardziej komfortowych warunkach chłonąć muzykę. Po drugie artyści zaprezentują stu procentowo akustyczne wersje swoich piosenek, a całość zostanie sfilmowana przez ekipę Silesia VideoSession.
 23.06.2013 - Katowice, Park Kościuszki. Start o 15:00
Dokładna lokalizacja zostanie podana kilka dni przed wydarzeniem na profilach zespołów i wydarzenia: https://www.facebook.com/events/667712819922580/

Pan Stian - www.facebook.pl/PanStian

Pan Stian to piosenkowy zespół Sebastiana Pypłacza znanego z eksperymentalnego Meet The Ambient (zagrał między innymi na Sziget Festival 2012) czy projektu literacko-muzycznego Fantazman. Tym razem Pypłacz stawia na rockową energię z wpływami bluesa i indie rocka. Uzyskał to poprzez zaproszenie do wspólnego grania doświadczonych muzyków znanych z takich formacji jak: Don't Be A Poor Person, Debris Of Blues i Clin't Eastwood.

Pan Stian Band podczas swoich koncertów gra rockowe wersje piosenek z dwóch dotychczas wydanych epek - "Kilka Minut" i "Drugi Ulubiony Organ". Zespół aktualnie nagrywa nową płytę, która ukaże się jesienią 2013 roku.

Laces - www.facebook.pl/zespollaces

Laces to zbiór idei, pomysłów i marzeń o muzyce. Na stałe w skład zespołu wchodzi Magda, wokalistka, która czasem zagra dwa akordy na gitarze lub trzy dźwięki na dzwonkach i Tomek, gitarzysta. Oboje piszą, komponują, przelewają swoje emocje i myśli na papier. Dodatkowo czasem poszerzają swój skład o muzyków koncertowych takich jak Maciek - beatboxer z całym zestawem perkusyjnym w gardle, Piotrek - basista, prawie jak Flea, tylko z tą różnicą, że jest piękny i młody, i Szymek - perkusista z tysiącami fanek w kieszeni. Specjalnie, 23 czerwca, razem z zespołem Pan Stian zagrają pierwszy raz w 100% akustycznie.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 11 czerwca 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca