Muzyka

Ifi Ude nie zwalnia tempa!

Ifi Ude to z dnia na dzień, co raz bardziej rozpoznawalna marka na naszej muzycznej scenie. Do tej pory zaprezentowała światu trzy świetnie przyjęte single.

 

To wystarczyło, aby zwrócić na siebie uwagę publiczności oraz organizatorów znaczących festiwali. Niewątpliwym sukcesem Ifi jest to, że w niespełna rok zafunkcjonowała w szeroko pojętej świadomości słuchaczy i rozpoczęła czynne koncertowanie na kultowych scenach, min. międzynarodowego Festiwalu Transkaukazja, czy Heineken Open’er. Co więcej, artystka otrzymuje już pierwsze zaproszenia na festiwale zagraniczne. Już 20 lipca wystąpi na Art Gene Festival w Gruzji!

 

W oczekiwaniu na debiutancką płytę, Ifi postanowiła obdarować swoich fanów kolejnym remixem. Tym razem padło na pierwszy singiel „My Baby Gone”, którego zremixowania podjął się NoBrain (ten sam, który kilka miesięcy temu zremixował „Falę”, wcześniej natomiast min. Nosowską czy Linkin Park). Ifi kolejny raz udowadnia również, jak istotna jest stosowna oprawa do jej muzyki. Do remixu przygotowała nietypowy teledysk:

 

"Clip do remixu zmontowałam sama, z materiałów nagranych w Nigerii w 2004 roku. To czysty, wakacyjny i niepasteryzowany przelot na lato, podróże, chęć życia! Mam nadzieję, że ten obraz zachęci słuchaczy do zawiązywania lub utrwalania relacji z innymi. Ogólnie życzę Wam Pięknego lata! :) "

 

„My Baby Gone” remix by NoBrain

https://www.youtube.com/watch?v=rYPNQG0jooM

 

Do tej pory Ifi zaprezentowała dwie odsłony „My Baby Gone”, oryginalną: 

https://www.youtube.com/watch?v=V1iLn5DMM8E

I akustyczną:

https://www.youtube.com/watch?v=mCx8kr9A-fU

 

„Fala” remix by Nobrain

https://www.youtube.com/watch?v=rqzaIBJTqNw

 
 

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 19 lipca 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca