Tusz Na Rękach chce ‘Uciec Stąd’ – kolejny singiel

 

Wytwórnia UrbanRec prezentuje czwart teledysk zapowiadający i promujący album Tusza Na Rękach 'W Brzuchu Bestii', tym razem video zostało zrealizowane do utworu 'Uciec Stąd', który otwiera płytę i ma za zadanie wprowadzić słuchacza w jej klimat.

 

Video sprawdzić można pod adresem:

.

 

Oto co o tym singlu, ma do powiedzenia Tusz Na Rękach: 'Utwór jak i sam klip inspirowany jest serią sytuacji, w których trafiałem na pewną nieznajomą dziewczynę i mimowolnie obserwując ją w różnych okolicznościach, stworzyłem na tej podstawie ‚moją wersję‘ jej historii w formie kawałka, który moim zdaniem, idealnie wprowadzi Was w klimat i koncept albumu ‚W Brzuchu Bestii“.  Także zapraszam do odsłuchu, a po nim mam nadzieję, że sami będziecie mogli sobie odpowiedzieć na pytanie: Czy to wszystko wydarzyło się naprawdę? A może to Ty jesteś tą dziewczyną? Czy może ją znasz lub tak jak ja mijasz gdzieś na ulicy.'

 

W klipie gościnnie wystąpiła Alex - https://www.facebook.com/ruda.alex

 

Album 'W Brzuchu Bestii' ukaże się na rynku już 25 października 2013 roku nakładem UrbanRec, można go już zamawiać w przedsprzedaży: http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2152-urbanrec/33654-tusz-na-rekach-w-brzuchu-bestii.html.

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 4 pazdziernika 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło