Muzyka

Buenos Agres przygotowują nową płytę! Apel do fanów o wsparcie!

Pochodzący z Bielska-Białej zespół BUENOS AGRES, którego debiutancka EPka “Buenos Agres” została gorąco przyjęta przez media i fanów ma już przygotowany materiał na długogrający album. Muzycy postanowili poprosić o pomoc fanów na całym świecie za pośrednictwem serwisu crowdfundingowego Indiegogo. Za pośrednictwem tej strony - http://www.indiegogo.com/projects/buenos-agres – można pomóc zespołowi nagrać pierwszy pełny materiał i stworzyć w ten sposób historię Buenos Agres. Wydanie albumu zaplanowano na wiosnę 2014. Krótki film promocyjny o zespole można zobaczyć tutaj:

 

 
Przypominamy że “Buenos Agres” nakręcił niedawno pierwszy teledysk. Video powstało do utworu “Tu I Teraz”. Całość zrealizowało Presto Studio, za nagranie i montaż odpowiadają Szymon Twardak i Rafał Zgud. Zdjęcia kręcono w Bielsku-Białej.

Teledysk można obejrzeć w serwisie Youtube:

 

 
Materiał na debiutancką EP powstał w połowie ubiegłego roku w Red House Studio pod okiem Piotra Mędrzaka. Masteringiem zajął się Chris Bauer w berlińskim Audio Mastering Service.
 
Buenos Agres to intrygująca i nieoczywista mieszanka wpływów takich artystów jak Portishead, Archive, Deftones czy NoSound. Post-rockowe klimaty łączą się z ciężkim brzmieniem, elektroniką a nad całością góruje raz kojący, kiedy indziej bardzo mocny wokal Anny Mysłajek.
 
Na płytę trafiło 5 zróżnicowanych utworów zarówno w języku polskim jak i angielskim:
1.RUN
2.DO S. (EKG)
3.FOR ME
4.TIME FOR CHANGE
5.TU I TERAZ
 
Na okładkę płyty trafiło autentyczne zdjęcie zrobione podczas powodzi w 2010 roku, nagrodzone w konkursie World Press - jego autorem jest Damian Puła, natomiast za projekt całości odpowiada Maja Zmiertka.

Album jest dostępny w całości na serwisie Bandcamp pod adresem: www.buenosagres.bandcamp.com, wersję fizyczną można zamawiać też bezpośrednio od zespołu pod adresem: buenos.agres@wp.pl
 
Informacje o zespole:

www.facebook.com/buenosAgresBand.pl
www.myspace.com/buenosagres
www.buenosagres.bandcamp.com


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 12 listopada 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca