Muzyka

TURBO + Crowd w Rotundzie!

 

Niekwestionowana legenda polskiego heavy metalu – zespół TURBO w listopadzie wydaje nowy album! Płyta „Piąty Żywioł” pojawiła się na półkach sklepowych 12 listopada 2013 nakładem wytwórni Metal Mind Productions. 
 
Nowy krążek TURBO funduje potężną dawkę klasycznego brzmienia za jakie pokochali ich fani, z tym że w nowoczesnych aranżacjach. Nad produkcją albumu czuwał Perła (ex Acid Drinkers, Guess Why), który nadał brzmieniu tej płyty prawdziwą siłę. 
 
Grafika na okładce mocno nawiązuje do tytułu krążka, bo jak mówią muzycy: „W naszej koncepcji, oprócz czterech znanych nam żywiołów jest jeszcze piąty. Człowiek tak jak żywioły odmienia oblicze ziemi, ma w sobie siłę, którą można w pewien sposób zestawić z siłą żywiołów, czasami wykorzystuje tę siłę w dobry sposób, a czasami nie” . Ten zamysł odzwierciedla także obrazek jaki będzie zdobił front płyty „Piąty Żywioł”.
 
Na trasę koncertową z premierowym materiałem muzycy TURBO kazali nam czekać cztery długie lata. Jak zapewniają muzycy, TURBO nie chce porywać się na nowości, bo na koncertach fani oczekują  od nich klasycznych utworów i nie są zwolennikami zmian. 
 
Utwór „Cień Wieczności” będzie pilotował album aż do premiery i został wybrany wspólnie przez zespół. Ci, którzy mieli okazję w ostatnim czasie wybrać się na koncert TURBO zapewne mieli okazję i szczęście posłuchać go już w wersji live. W dniu premiery ukaże się także oficjalny klip do innego utworu, zatytułowanego "Serce na Stos".
 
Najbliższy koncert odbędzie się w Rotundzie, w piątek 24.01.2014 o godzinie 20:00.
 

bilety: 30zł [przedsprzedaż] / 40zł [w dzień imprezy], 70zł [strefa VIP] Do nabycia w kasie Rotundy oraz w sieci Ticketpro (sklepy Media Markt, Empik, Saturn w całej Polsce.

 

wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/182026345323864/?fref=ts

24 stycznia 2014, 20:00

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 21 stycznia 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca