Muzyka

Koncert The AND w Jazz Club FANTOM

Bushmills prezentuje:

Fantom/ Kontener Muzyki: THE AND

 

14 lutego 2014

Jazz Club Fantom, Plac Karin Stanek 1, Bytom


 

The And to charyzmatyczne trio, które przekuwa skomplikowane i wielopoziomowe koncepcje w namacalny twór. Świeża i pieczołowicie dopracowana przez Kusha elektronika dopełniana przez inteligentnie wyprowadzone brzmienie gitar Piotrka Rubika staje się idealnym fundamentem pod ciekawy wokal i linie Radka Rejsla. W styczniu 2013 The& jeszcze jako duet udostępnili za darmo swój pierwszy mini album pt. BLACK EP (http://theand.bandcamp.com/). 

Na scenie trio daje energiczny i zgrany performance. Maja za sobą masę koncertów na terenie całego kraju w tym supporty (Exemple, KAMP!, SBTRKT) oraz występy  na antenie Czwórki i Planety FM. Ważnym punktem na trasie zespołu były występy na ubiegłorocznych edycjach FREE FORM FESTIVAL i OPEN’ER. Piosenki The& można było usłyszeć na antenach Roxy, Trójki i Czwórki.

Ciekawość tego co tworzyli muzycy przed nimi, sprawia, że chłopaki z THE & czerpią pełnymi garściami z ogromnego bogactwa lat 80. i 90. Nieustanne poszerzanie muzycznej świadomości pozwala im na kreatywne wybieganie w przyszłość. 

Pojedyncze elementy - z pozoru nieprzystające - łączą się i przenikają. Powstaje nowe, choć znajome. Z kolei starannie budowany wizerunek i współpraca z innymi utalentowanymi twórcami kreuje dla muzyki THE & oprawę, która prowadzi widza i słuchacza w nieodkryte i zaskakujące zakątki wyobraźni.

EP "Black" DO POBRANIA ZA DARMO/FREE "Black" EP DOWNLOAD
http://theand.bandcamp.com/

Start: 21:00

Bilety: 20 pln/ w sprzedaży od 3 lutego


 

14 lutego 2014

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 7 lutego 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca