Muzyka

Płyta Lectera już w sprzedaży!

 

Wydostać”, które 17 maja pojawiło się na półkach sklepowych, nakładem Fonografiki, to drugie, tym razem w całości polskojęzyczne, wydawnictwo opolskiej formacji Lecter. Jak mówi lider grupy Roman Bereźnicki: „Oddajemy wam do rąk nowy, w moim odczuciu lepszy brzmieniowo od poprzedniego, spójny krążek. Zdecydowałem się na polskie teksty, ponieważ uważam że mogę dzięki temu być bardziej szczery w relacji z odbiorcą i lepiej wyrażać siebie. Chcemy być bliżej naszych polskich słuchaczy, a liryka daje nam możliwość najlepszego zaprezentowania naszego przekazu.”

Materiał powstawał przez prawie rok od października 2013 aż do kwietnia 2014 w Strobo Studio. Realizacją nagrania zajęli się Roman Bereźnicki i Grzegorz Fijałkowski, miks i mastering wykonał Jarosław Toifl. Wszystkie kompozycje, oraz teksty na „Wydostać” są dziełem Romana Bereźnickiego, który również jest odpowiedzialny za produkcję całego albumu.

Pierwszą kompozycją, która ujrzała światło dzienne, jeszcze w 2013 roku jest świetnie przyjęty „Wielki Wóz”, gdzie gościnnie pojawili się Tomek „Lipa” Lipnicki (Illusion, LiPali) oraz Wojtek „Jankiel” Moryto (Flapjack, Acid Drinkers).

 

Na kanale Youtube zespołu Lecter pojawi się niebawem nowy klip do utworu „Tyle mi Zostało”. Będzie to drugi singiel promujący ich najnowsze wydawnictwo.


 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 20 maja 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca