Muzyka

Paul Di'Anno | premiera oficjalnego DVD jesienią

Fanom muzyki metalowej nie trzeba długo tłumaczyć kim jest Paul Di’Anno. Ten legendarny wokalista zaśpiewał na dwóch pierwszych płytach heavymetalowej grupy Iron Maiden, a po opuszczeniu szeregów zespołu,  Di’Anno rozwijał swoje solowe projekty, wśród których wymienić warto choćby Killers czy Battlezone. W kwietniu br. Paul Di'Anno pojawił się w Polsce na solowej trasie koncertowej, w trakcie której nagrał swoje oficjalne wydawnictwo DVD!

 

Koncert, podczas którego zarejestrowano materiał na DVD, miał miejsce 9 kwietnia w krakowskim klubie Lizard King, gdzie Di’Anno zagrał w towarzystwie Turbo i Scream Maker. A co udało się wówczas zarejestrować? Rewelacyjny koncert w pełnym klubie, z publicznością, która długo nie pozwalała  zejść Di'Anno ze sceny. W programie koncertu nie zabrakło najlepszych numerów Iron Maiden (z czasów gdy Di'Anno był ich wokalistą), Killers i czy solowych Paula Di'Anno.

 

Zapis koncertu Di’Anno ukaże się nakładem Metal Mind Productions już 6 października, a dziś poznajemy jego tytuł - „The Beast Arises”. Oprócz koncertu, na DVD znajdziemy także szereg materiałów dodatkowych m.in. wywiad z artystą. Dostępne będą także inne formaty: CD DG oraz 2LP.

 

Krótka zapowiedź DVD dostępna jest w oficjalnym kanale Metal Mind Productions w serwisie YouTube w TYM miejscu.

 

Więcej szczegółów wkrótce!

 


 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 9 lipca 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca