Muzyka

Kręcą teledysk na Bani

 

Łączą elektroniczne brzmienie z typowym dla folkloru góralskiego elementami tradycji ludowej. Nie raz byli zapraszani, żeby grać na scenie Kultury na Bani. Teraz poszli o krok dalej. Future Folk nakręca teledysk w Białce Tatrzańskiej.


 

Białka Tatrzańska lepsza od Toskanii

Swój pierwszy występ na scenie Kultury na Bani mieli w 2013 roku. W zeszłą sobotę 19 lipca w ramach „Lata w Białce Tatrzańskiej” wystąpili po raz kolejny. Zespół znany z muzyki elektronicznej nawiązującej do folku góralskiego, zrezygnował z klimatycznej Toskanii czy piaszczystej Sahary Zachodniej. Wybrali góralską zabawę, podhalańską tradycję oraz tatrzańskie widoki jako miejsce idealne do nakręcenia klipu do nowego singla „Malinowa Dziewczyno”.

Premiera teledysku „live” w Białce Tatrzańskiej

Część ujęć jest kręcona w Hotelu Bania**** Theraml&Ski, między innymi w znajdującym się w nim Spa&Wallness Sielsko Anielsko oraz hotelowym Klubie Bania. Nakręcany klip będzie zapowiedzią płyty, którą zespół wydaje jesienią. Natomiast właściciele Hotelu zapraszają na premierę teledysku już 16 sierpnia, gdzie historia zatoczy koło i turyści oraz mieszkańcy Białki, będą mogli obejrzeć go na scenie Kultury na Bani.


 

To nie koniec lata w Białce

Białka Tatrzańska nie zwalnia tempa. Już w najbliższą sobotę 26 lipca o godzinie 20:00 na scenie Kultury na Bani wystąpi rodzina z Białego Dunajca, muzykująca od pokoleń: Trebunie Tutki. Zespół, który ewoluował od skromnej kapeli ludowej, obecnie grający na międzynarodowych festiwalach muzycznych. 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 24 lipca 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca