Muzyka

Coria debiutuje w Metal Mind Productions

Są młodzi, przystojni, utalentowani i… gotowi na sukces. O kim mowa? O zespole Coria, o którym już wkrótce zrobi się naprawdę głośno!

Coria powstała z połączenia byłych muzyków polskiej grupy rockowej Symetria (na swoim koncie mieli dwa albumy studyjne oraz m.in. support przed Guns'N Roses) i charyzmatycznego wokalisty znanego z programu X-Factor oraz Must Be The Music - Tomasza Mrozka. Pierwszym wspólnym nagraniem był wydany w 2013 roku singiel "Niepokój", który jest doskonałą zapowiedzią pełnowymiarowego wydawnictwa zespołu„Teoria Splątania”. Nagrania można posłuchać w TYM miejscu.

 

Coria, pomimo młodego wieku muzyków, jest zespołem o bogatej historii scenicznej - na swoim koncie mają dziesiątki koncertów. Wyróżnić trzeba ten z czerwca 2014 roku kiedy  zespół wygrał w konkursie ‘Life On Stage’, pokonując setki zespołów z całego kraju. Nagrodą było zagranie koncertu na jednej scenie m.in. z Soundgarden i Ericem Claptonem!!

 

Grupę wyróżniają przede wszystkim polskie teksty, nietuzinkowa barwa głosu wokalisty i ciekawe aranżacje gitarowe. Jak sami o sobie mówią: „W zespole najważniejsze jest tworzenie muzyki i wspólna pasja do ciężkiej pracy. Można powiedzieć, że Coria to grupa przyjaciół, którzy ponad wszystko kochają tworzyć muzykę i grać koncerty.”

 

Ich debiutancki, pełnowymiarowy album zatytułowany „Teoria Splątania” ukaże się nakładem Metal Mind Productions już 27 października.

 

A już w najbliższą środę, 13 sierpnia ujawnimy kolejny fragment płyty zespołu Coria – nagranie „Sen Boga”!

 

Coria – skład:
Tomasz Mrozek - wokal
Konrad Konopka - gitara basowa
Wojtek Mrówka - gitara prowadząca
Dominik Stypa - gitara solowa
Damian Bonczek - perkusja

 

Coria – strona oficjalna:
www.facebook.com/coriapl

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 11 sierpnia 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca