Muzyka

Paul Di'Anno – zobacz fragment „The Beast Arises” DVD

​Fanom muzyki metalowej nie trzeba długo tłumaczyć kim jest Paul Di’Anno. Ten legendarny wokalista zaśpiewał na dwóch pierwszych płytach heavymetalowej grupy Iron Maiden, a po opuszczeniu szeregów zespołu, Di’Anno rozwijał swoje solowe projekty, wśród których wymienić warto choćby Killers czy Battlezone. W kwietniu br. Paul Di'Anno pojawił się w Polsce na solowej trasie koncertowej, w trakcie której nagrał swoje oficjalne wydawnictwo DVD!

 

Koncert, podczas którego zarejestrowano materiał na DVD zatytułowane „The Beast Arises”, miał miejsce 9 kwietnia w krakowskim klubie Lizard King, gdzie Di’Anno zagrał w towarzystwie Turbo i Scream Maker. A co udało się wówczas zarejestrować? Rewelacyjny koncert w pełnym klubie, z publicznością, która długo nie pozwalała  zejść Di'Anno ze sceny. W programie koncertu nie zabrakło najlepszych numerów Iron Maiden (z czasów gdy Di'Anno był ich wokalistą), Killers i czy solowych Paula Di'Anno.

 

Zapis koncertu Di’Anno ukaże się nakładem Metal Mind Productions już 6 października, a dziś możemy obejrzeć jego fragment. Utwór „Charlotte the Harlot” dostępny jest w serwisie YouTube w TYM miejscu.

 

Oprócz koncertu, na DVD znajdziemy także szereg materiałów dodatkowychm.in. wywiad z artystą. Dostępne będą także inne formaty: CD DG oraz 2LP (w sprzedaży od grudnia).

 

Di'Anno, Paul - The Beast Arises DVD


 

Lista utworów:

 

1. Sanctuary

2. Purgatory

3. Wrathchild

4. Prowler

5. Marshall Lockjaw

6. Murders in the Rue Morgue

7. The Beast Arises

8. Children of Madness

9. Genghis Kahn

10. Remember Tomorrow

11. Charlotte the Harlot

12. Killers

13. Phantom of the Opera

14. Running Free

15. Transylvania

16. Iron Maiden

17. Blitzkrieg Bop

 

Bonus video:

Interview with Paul Di’Anno


 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 4 września 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca