Muzyka

GOORAL, IFI UDE 24.09.2014 / Środy na Strefie Kultury

GOORAL, IFI UDE 24.09.2014 / Środy na Strefie Kultury

Strefa Kultury
ul.Wojska Polskiego, Poznań

 

Każda środa od 3 do 24 września to spotkanie ze świeżymi, nowymi brzmieniami, eksperymentującymi z najróżniejszymi odmianami elektroniki. Cykl spotkań z polską muzyką alternatywną zakończą występy GOORALA oraz IFI UDE. 

GOORAL - pochodzący z Bielska-Białej producent łączący elektro z tradycyjną muzyką góralską. Jeden z założycieli Psio Crew, opuścił zespół w 2008 roku, by w 201 wydać płytę Ethno Elektro. Współpracuje z Anną „Wiosną” Rogowską, Michałem „Kopą” Kopanisznem i Janem Mędralą. Współpracował też z Tomaszem „Jabko” Łapką.

IFI UDE - to polsko-nigeryjska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Urodzona w Nigerii, w wieku 3,5 lat przyjechała do Opola. W 2005 roku przeniosła się do Warszawy, gdzie ukończyła kulturoznawstwo. Występowała z licznymi zespołami olsztyńskimi i warszawskimi, a w 2012 roku wzięła udział w powstaniu trzech nowych aranżacji warszawskich szlagierów. Popularność przyniósł jej udział w trzeciej edycji „Must Be The Music. Tylko Muzyka”, gdzie doszła do półfinału. W 2013 roku wydała debiutancki album solowy „Ifi Ude”, a w 2014 została nominowana do nagrody Fryderyka w kategorii muzyki rozrywkowej „Debiut Roku”. Występowała też na tegorocznej edycji festiwalu Woodstock.


GOORAL, IFI UDE
24.09.2014, godz. 21:00, Strefa Kultury 

bilety: 40/45

Bilety dostępne są na www.eventim.pl, w siedzibie Good Time Radio przy ulicy Paderewskiego 10 oraz na terenie Strefy.

więcej informacji na: http://strefakultury.info/

 

(info za: facebook)

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 7 września 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca