Muzyka

SER CHARLES - Ser Charles 22. 11. 2014

Intrygujące, eklektyczne brzmienie formacji Ser Charles wymyka się muzycznym klasyfikacjom. Debiutancki album toruńskiej grupy jest tak wielowątkowy jak wielowątkowe są zainteresowania muzyków z jednakową zręcznością sięgających zarówno do źródeł post punkowego, alternatywnego rocka jak i poetyckiej ekspresji. Mroczne dźwięki instrumentów hipnotyzują na równi z nieszablonowymi tekstami nie pozostawiając słuchacza obojętnym...
Skład zebrał Stefan Kornacki, autor tekstów - laureat m.in. „Talentów Trójki 2012” w kategorii Sztuki Wizualne - a za muzykę w zespole odpowiadają Paweł Możuch, Adam Staszewski oraz Tomasz Organek tegoroczny laureat nagrody muzycznej "Mateusze Trójki".

Pierwszym singlem był utwór "Niesymetryczne" do którego został nakręcony teledysk. Stefan Kornacki, który  jest autorem scenariusza i głównym pomysłodawca klipu mówi o nim tak:
  "Powstał dzięki dobrym intencjom i złym pobudkom. Gdzie dwóch się bije tam każdy dostanie swoje. Na gębę, na ryj, na piękne uderzenie pięścią. Związkowy klasyk, jedyna ballada na płycie."
Pierwszy klip został zrealizowany jesienią, to debiut reżyserski lidera zespołu. Wzięły w nim  udział osoby  głuchonieme i niewidome, których obecność najlepiej interpretowała sens utworu. Nieudolność w samotności, niezrozumiałość w komunikacji.

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 20 listopada 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca