Muzyka

Grudniowe wydanie Metal Hammera już w kioskach

20 listopada to bardzo przyjemna data dla wszystkich fanów rocka ;-). Nie dość, że w Krakowie wystąpi legendarny gitarzysta Slash, to również do sprzedaży trafia grudniowe wydanie miesięcznika Metal Hammer!
 
A co tym razem znajdziemy w nowym numerze? Jak zapowiada we wstępniaku redaktor naczelny: „Wierzę, że Czytelnicy Metal Hammera dzięki naszemu magazynowi potrafią w oceanie muzycznych nowości znaleźć więcej niż inni. Wierzę, że dziesiątki płyt które przesłuchujemy co miesiąc i które później dla Was opisujemy stanowią bazę, na której możecie się oprzeć w swoich muzycznych poszukiwaniach i sądach. Inaczej żmudna i często mrówcza praca naszych dziennikarzy nie miałaby chyba sensu. A w najnowszym wydaniu, jak zwykle zmierzyliśmy się z różnorodnymi tematami: fanów rocka z pewnością zainteresuje artykuł o Foo Fighters ale też i rozmowa z Arkiem Jakubikiem, który właśnie wydał nową, doskonałą płytę Dr Misio. Ci, którzy lubią mierzyć się z jeszcze mocniejszym brzmieniem przychylnie spojrzą na wywiady z Primordial, Electric Wizard, Bloodbathczy Meshuggah. Przygotowaliśmy dla Was też coś z około muzycznych tematów; pierwsza część wywiadu z Krzysztofem Brankowskim czy wizyta w studiu tatuażu muzyków Frontside to tylko niektóre z nich.”
 
Poza tym nie zabraknie tradycyjnych rubryk, recenzji płytowych, książkowych oraz relacji z wybranych koncertów. Polecamy!

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 20 listopada 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca