Muzyka

FOLK OFF TOUR: SPIĘTY, HAŃBA!, STUDIUM INSTRUMENTÓW ETNICZNYCH

12 grudnia 2014, godzina 20:00

Klub Studio,

Kraków, ul. Budryka 4.

 

Folk Off Tour to wyjątkowa trasa koncertowa, podczas której w muzyczną podróż po Polsce udadzą się przedstawiciele zróżnicowanych odmian muzyki folkowej. Klub Studio będzie przystankiem tej trasy – 12 grudnia w Krakowie zobaczymy Spiętego w programie "Antyszanty", Hańbę! oraz Studium Instrumentów Etnicznych.

 

Hubert „Spięty” Dobaczewski w latach 1998–2003 występował z hip-hopową grupą Koli, zaś od roku 1999 jest wokalistą i gitarzystą zespołu Lao Che; odpowiada również za teksty utworów zamieszczonych na płytach kapeli. Solowa płyta oraz projekt koncertowy – „Antyszanty” – odbił się szerokim echem i został okrzyknięty najważniejszym muzycznym wydarzeniem roku 2009 w Polsce.

Hańba! to zbuntowana orkiestra podwórkowa. Grupę tworzy czterech muzyków z niemałym stażem grania w zespołach folkowych, punkowych, metalowych, nawet elektronicznych. Wspólnie postanowili założyć zespół z gatunku „political music fiction”, który w swojej twórczości łączy miejski folk z okresu międzywojnia z punkowym buntem.

Studium Instrumentów Etnicznych to grupa, której siłą jest potężna kreatywność i niczym nieskrępowana potrzeba tworzenia. Jej członkowie uważają, że w twórczości „nie ma miejsca na strach”. Są doceniani przez publiczność i dziennikarzy. Maciej Szajkowski twierdzi, że „takie zjawiska zachodzą w kosmosie raz na kilkadziesiąt lat, to koincydencja sił natury i talentu”.

 

Ceny biletów:

30 zł (w przedsprzedaży) / 35 zł (w dniu koncertu+

 

Bilety są dostępne w stacjonarnych punktach sprzedaży Ticketpro i Ebilet oraz online na www.ticketpro.pl i www.ebilet.pl.

Bilety kolekcjonerskie (w tej samej cenie!) można nabyć w Klubie Studio (ul. Budryka 4), Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17) oraz w Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10).

 

Więcej informacji o koncercie na www.klubstudio.pl.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 2 grudnia 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca