Muzyka

40-lecie Rotundy: Anita Lipnicka „Vena Amoris” TRIO

Piątek, Grudzień 12, 2014 - 20:00

Bilety:  do 30.11 40 zł / 70 zł VIP* do 11.12 47 zł./80 VIP* w dniu koncertu: 55 zł. Do nabycia w kasie Rotundy oraz w sieci Ticketpro.

* w cenie biletu miejsce siedzące na balkonie, poczęstunek na barze oraz plakat z autografem artystki.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/817924754939033/?ref=ts&fref=ts

 

Anita Lipnicka wydała właśnie nowy album studyjny. Materiał został zarejestrowany w Londynie pod czujnym okiem realizatora dźwięku Grega Freemana (Mumford And Sons, Grandaddy ,Goldfrapp), którego artystka zaprosiła do współpracy nad produkcją płyty. Całość zmiksował Stuart Bruce (Bob Marley, Yes, Van Morison, David Sylvian, Cate Bush i inni). Na album składa się 12 klimatycznych utworów, nagranych na żywo, utrzymanych w nurcie alternatywnego pop'u zabarwianego wpływami stylu „Americana”. „Chciałam nagrać coś, co nie będzie przypominało żadnych moich wcześniejszych dokonań, ani kojarzyło się z niczym co można usłyszeć na naszym rodzimym rynku muzycznym” - zdradza Anita. „Postawiłam na niekonwencjonalny zestaw kolorów i vintage'owe brzmienia, instrumenty takie jak pedal steel, banjo, wibrafon czy Wurlitzer ”. Pierwszy od trzynastu lat autorski krążek artystki nagrany w języku polskim, ukazał się na rynku 04.10.2013 i jest zatytułowany „Vena Amoris”. Trasa koncertowa promująca krążek odbyła się w 20 miastach, a Anicie towarzyszyli muzycy nagrywający krążek.

 

Michał Wardzała, szef firmy, komentuje: Współpraca z Anitą to dla nas zaszczyt i wielka radość. Choć to dopiero kilkumiesięczna znajomość, mam mocne poczucie, że tak pod względem artystycznym, jak i personalnym, jest to artystka, która idealnie wpisuje się w filozofię Mystic Production. Pasja, szczerość, dobra energia i wielki talent - to cechy, którymi Anita emanuje.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 6 grudnia 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca