Muzyka

koncert_PRZYJACIELE RADIA ARMAGEDDON

30 grudnia we Wrocławskim Teatrze Współczesnym odbędzie się pierwszy koncert z cyklu PRZYJACIELE RADIA ARMAGEDDON. People of the Haze – jeden z trzech zespołów biorących udział w spektaklu „Radio Armageddon.Transmisja” w reżyserii Tomasza Hynka zaprasza do wspólnego grania swoich przyjaciół, grupę Dead Snow Monster.

 

People of the Haze – nadzieja polskiego rock’n’rolla, synonim scenicznej energii. Zespół założony w 2009 we Wrocławiu, zwycięzca w ponad dziesięciu przeglądach i festiwalach, zagrał niemal dwieście koncertów w Polsce, Niemczech, Czechach, Austrii, Słowenii, Chorwacji, Bułgarii i we Włoszech. Wystąpił na Przystanku Woodstock [2011 i 2014]. Wydał albumy People Of The Haze [2011] i Fastfood Breslau [2014], cieszące się sporym uznaniem słuchaczy i krytyków. Muzyka POTH inspiruje się kulturą lat sześćdziesiątych

i siedemdziesiątych XX wieku. Teksty zespołu odzwierciedlają przewrotne spojrzenie na świat. Jego członkowie silnie utożsamiają się z Wrocławiem i jego sceną muzyczną. Skład: Tomasz Środa [wokal], Krzysztof Pikuła [gitara elektryczna], Krzysztof Wysocki [gitara basowa], Radosław Ofierski [perkusja].

 

Dead Snow Monster – zespół powstał w 2009 we Wrocławiu. Wyróżnia go minimalistyczna forma i „brudne” garażowe brzmienie. Ma na swoim koncie mini album z czterema utworami [2011] przychylnie przyjęty przez krytyków oraz  udział w składance „Offensywa 4” z utworem „Get Your Guns” wybranym przez Piotra Stelmacha [2011]. Zespół zagrał dziesiątki koncertów, m.in. na Heineken Opener Festival w Gdyni, Henschke Festival w Warszawie oraz Muddy River Festival w Pradze. W 2012 wydał debiutancką płytę pt. „I Wanted to See a Monster”. Jej trasa promocyjna liczyła blisko 30 koncertów. W 2014 ukazał się singiel „Night Driving”, prezentowany m.in. w programie III Polskiego Radia i w Rock Radio. Skład: Kamil Kozłowski [gitara, wokal], Sylwester Wroniecki [gitara basowa], Michał Kozłowski [perkusja].

 

30 grudnia 2014 / godz. 19.00 / Scena na Strychu / bilety: 10 zł

 

Rezerwacja na www.wteatrw.pl oraz w Dziale Promocji Wrocławskiego Teatru Współczesnego, ul. Rzeźnicza 12: 71 / 358 89 41[53] karolina.zuraw@wteatrw.pl

 

O spektaklu Radio Armageddon. Transmisja można przeczytać również: 

 

Rozmowa z Tomaszem Hynkiem oraz Jakubem Żulczykiem: 
http://www.wywrota.pl/teatr/26557-radio-armageddon-transmisja-rozmowa-z-ja.html

 

Informacje o spektaklach w grudniu i styczniu: 

http://www.wywrota.pl/teatr/26556-radio-armageddontransmisja-we-wroclawski.html

 

Nasza recenzja: 

http://www.wywrota.pl/teatr/26564-nic-nie-jest-prawdziwe-wszystko-jest-doz.html

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 18 grudnia 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca