Muzyka

Nowy Metal Hammer

Styczniowy numer miesięcznika Metal Hammer tradycyjnie ukazuje się jeszcze przed świętami. Koniec roku to czas podsumowań, co oczywiście odbija się też na zawartości najnowszego wydania Młotka. O swoich ulubionych płytach, wydarzeniach muzycznych ale i rozczarowaniach opowiadają dziennikarze w podsumowaniu ostatnich dwunastu miesięcy.
 
Tematem głównym wydania jest tym razem zespół AC/DC, który w przyszłym roku przyjedzie do Polski promować swoją najnowszą płytę „Rock or Bust”. Jak podkreśla we wstępniaku redaktor naczelny: „Kiedy kilka ładnych lat temu ukazała się płyta ‘Black Ice’ wiele wskazywało na to, że będzie to ostatnie studyjne dzieło AC/DC. Tymczasem zespół – mimo że osłabiony brakiem Malcolma Younga – sprezentował nam kolejny album. Bardzo ascetyczny, znów przesycony blues-rockową aurą ale i riffami, które absolutnie nie odcinają Australijczyków od – oczywiście godnie zapracowanej – popularności. ‘Rock or Bust’ słucha się z wypiekami na twarzy a jedynym mankamentem tej płyty jest to, że trwa niecałe czterdzieści minut.”
 
Ponadto w nowym numerze znajdziecie sporo wywiadów zapowiadających najnowsze materiały płytowe z 2015 roku. Nie zabraknie również koncertowych relacji, stałych rubryk – Book Zapłać i Przewodnik Metal Hammera – oraz przeglądu recenzji płytowych nowości.
 
Uwaga – do części nakładu dołączona została płyta z premierowymi utworami z wytwórni Witching Hour!

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 21 grudnia 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca