Muzyka

Zespół Dave’a Lombardo zapowie Asymmetry Festival 2015

Kolejna rozgrzewka przed Asymmtery Festival 2015 odbędzie się już 11 marca. To właśnie wtedy we wrocławskim klubie Firlej wystąpi legendarny perkusista Slayera, Dave Lombardo. Do stolicy Dolnego Śląska artysta przyjedzie ze swoim projektem muzycznym PHILM.

 

Organizatorzy Asymmetry Festival 2015 po raz kolejny zatroszczyli się o publiczność, wyczekującą majowego festiwalu. Do serii koncertów w ramach Before Asymmetry, na których wystąpili do tej pory tacy wykonawcy jak: Yob, Wovenhand, Sage Francis czy Zu, dołącza grupa Dave’a Lombardo PHILM. Amerykańska formacja przyjedzie do Wrocławia, aby promować swój najnowszy album ‘Fire From The Evening Sun’.

 

Lombardo na najnowszej płycie nie zapomniał o swoich metalowych korzeniach. Kompozycje zawarte na ‘Fire From The Evening Sun’ pełne są ciężkich rockowych riffów, post-hardcore’owych połamanych rytmów czy awangardowych aranżacji rodem z Fantomasa. Dave Lombardo to bardzo wszechstronny muzyk, a jego zaangażowanie muzyczne jest praktycznie nie do sklasyfikowania: od Slayera, przez Mike Pattona, DJ’a Spoky o kończąc na Johnie Zornie. Ta różnorodność jest doskonale widoczna w twórczości PHILM. Bilety na koncert w cenie 40/55 zł można nabyć w serwisach: www.ekobilet.plwww.ticketpro.pl, w salonach Empik oraz w klubie Firlej.

 

Przypomnijmy, że Asymmetry Festival 2015 odbędzie się w dniach 1-3 maja we wrocławskim klubie Firlej. Swój udział w imprezie potwierdzili do tej pory: King Dude, Dead Western, Fenster, Esben And The Witch,  Torche, Anaal Nathrakh, Lo-Pan, Zeni Geva, Matt Elliott, Black Pyramid, The Old Wind, Petrels, Sleeping Bear oraz Sibyl Vane. W sprzedaży jest pierwsza pula karnetów na wszystkie trzy dni imprezy. Można je nabyć w cenie 180 zł na stronach: www.asymmetryfestival.pl oraz www.ekobilet.pl

--

Youtube:

Soundcloud:
https://soundcloud.com/philm_trio
 

 

 

Philm

11.03.2015

Klub Firlej, u. Grabiszyńska 56 Wrocław

Start: 20:00

Bilety: 40/55 zł

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 5 lutego 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca