Muzyka

Nocokulturowe warsztaty z Pablopavo

Zespół Nocy Kultury zaprasza autorów piosenek, tekściarzy, songwriterów, poetów i innych twórców operujących słowem do udziału w nocokulturowych warsztatach z Pablopavo.

To niepowtarzalna okazja, aby popracować z jednym z najbardziej popularnych polskich wokalistów i tekściarzy, specjalistą od tzw. miejskiego folku, czułym barometrem miejskich historii i klimatów, laureatem tegorocznego Paszportu Polityki. Pablopavo, bo o nim tu mowa, będzie kuratorem jednej z nocokulturowych stref muzycznych i w towarzystwie swojej grupy Ludziki zaprezentuje na scenie najciekawsze efekty pracy warsztatowej.

Aby wziąć udział w warsztatach z Pablopavo należy przesłać na adresinfo@nockultury.pl autorski tekst piosenki związany z szeroko rozumianą kulturą miejską.   Piosenki mogą dotyczyć Lublina lub innych, niekoniecznie realnych, miast. Mogą dotyczyć też ludzi, zdarzeń, konkretnych miejsc i sytuacji albo po prostu  życia w przestrzeni miejskiej. Zespół Nocy Kultury przyjmuje zarówno same teksty, jak i teksty z muzyką. Pablopavo czeka na Wasze pomysły do 17 maja.

Z nadesłanych zgłoszeń artysta wybierze 10, jego zdaniem, najciekawszych i z ich autorami spotka się 5 czerwca (piątek) na warsztatach w Lublinie. Uczestnicy wydarzenia będą dyskutować o sposobie tworzenia tekstu i myślenia o nim, jak o przyszłej piosence. Dwa najlepsze teksty zostaną opracowane muzycznie i wykonane na żywo na dużej scenie podczas Nocy Kultury!

Dziewiąta edycja festiwalu odbędzie się w nocy z 6 na 7 czerwca 2015 r.
Program Nocy Kultury 2015 będzie niebawem dostępny na stronie www.nockultury.pl

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 16 kwietnia 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca