Muzyka

Justin Cusack /Australia/ i Wasp Summer /Berlin/ w Polsce!

Dwoje świetnych songwriterów na wspólnej trasie po Polsce! Justin Cusack z Australii i Wasp Summer z Berlina wystąpią w czerwcu w trzech miastach.

 

17.06 - Poznań - Meskalina - 19:00 + Henry David’s Gun

18.06 - Oborniki  Śląskie - Salonik 4 Muz - 18:30

19.06 - Łódź - House Gigs Pogonka - 20:30

 

Justin Cusack /Australia/

Rock'n'rollowy trubadur – tak można powiedzieć o tym artyście. Chodzi w zakurzonych butach, śpiewa bardzo emocjonalnie i ma głos przepity litrami whisky. Justin Cusack to weteran sceny niezależnej Melbourne (Australia). Przez ostatnie pięć lat występował też w Europie – zagrał tu aż 250 koncertów – od Lizbony (Portugalia), przez Berlin (Niemcy) aż po Reykiavik (Islandia)! Jego płyty wydaje rock'n'rollowa wytwórnia Bang!Records. Justin mieszka obecnie w Berlinie i stąd co jakiś czas rusza w trasę. Jeśli lubisz Johnnego Casha, Townesa Van Zandta lub Tindersticks, prawdopodobnie polubisz też tego Australijczyka!

www.justincusack.bandcamp.com

 

Wasp Summer /Berlin/

To projekt Samanthy Wareing, która na co dzień mieszka w Berlinie. Artystka, kiedy występuje ze swoim zespołem, gra głośno – to mocny feministyczny stone rock. Natomiast gdy Samantha pojawia się na scenie solo (tak będzie podczas wizyty w Polsce) można ją śmiało umiejscowić w muzycznej szufladce „alternatywne country” lub „singer-songwriter”. W dorobku Wasp Summer są dwa albumy: „Close as a Slow Dance” (2012) oraz „Mitropa” (2015). Samantha Wareing koncertowała na terenie wielu krajów Europy i w Australii. Do Polski przyjedzie po raz pierwszy!

www.waspsummer.bandcamp.com

 

 

Organizacja: www.borowkamusic.pl


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 6 maja 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca