Muzyka

Searching For Calm z nową płytą w warszawskich Hockach Klockach

Nadwiślański klub Hocki Klocki zaprasza na kolejny koncert w ramach cyklu "Krajowe Labele”, prezentującego niezależne polskie wytwórnie.
21 czerwca wystąpi zespół Searching For Calm. Kwartet pojawi się z nową, trzecią w swoim dorobku płytą, wydaną pod szyldem utożsamianej dotychczas z muzyka jazzową, wytwórni For Tune. Album Right to be Forgotten właśnie pojawił się w sprzedaży.


Searching For Calm to dwóch gitarzystów, perkusja i bas. Od zawsze zespół szuka słuchaczy z różnych scen, grając na scenie hc punkowej, w jazzowych klubach, czy na festiwalach muzyki eksperymentalnej. Na tej pierwszej debiutował i dlatego ich muzyka ma jeden wspólny mianownik – energię. Porównywano ich z Fugazi, Mars Voltą, czy Dillinger Escape Plan. W przeciągu kilkunastu lat nagrali dwie świetnie przyjęte płyty: debiutancką w 2002 roku (reedycja w 2006 roku), a „Celestial Greetings” w 2010, nakładem Mystic Prod.
Grali wielokrotnie w klubach w całym kraju, byli zapraszani na trasy po Wielkiej Brytanii, Niemczech, grali też w Czechach i Słowacji. Gościli na festiwalach Nowe Horyzonty, Off Festiwal, i innych.

Skład zespołu:
Bartosz Lichołap - drums
Michał Augustyn - guitar
Michał Maślak – vocal/guitar
Jakub Basek - bass

21 czerwca (niedziela) godz. 18:00
Hocki Klocki nad Wisłą
Bulwar Flotylii Wiślanej
Wstęp wolny

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 9 czerwca 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca