Muzyka

Secret Show na "Pogonce"

Od półtora roku w jednym z łódzkich mieszkań raz miesiącu... odbywają się... koncerty! Grali tam artyści z sześciu krajów - zarówno zupełnie nieznani, jak i tacy, których możecie kojarzyć z rozgłośni radiowych czy scen największych festiwali (jak choćby OFF czy Opener). Cykl koncertów w mieszkaniu nazywa się "House Gigs Pogonka".

 

- Tym razem robimy eksperyment - mówi Bartek Borówka, organizator akcji - Zapraszamy na Secret Show! Po 15 zorganizowanych koncertach, publiczność wie jakich artystów zapraszam z Magdą na "Pogonkę"... dlatego teraz mówimy "sprawdzam". Zapraszamy w czwartek, 9 lipca do nas na koncert... ale nie zdradzimy czyj! Występ rozpocznie się o godz. 20:30. Do mieszkania zapraszamy tradycyjnie od 20:00  - dodaje Borówka.

Bilet wstępu na koncert kosztuje 10 zł. House Gigs Pogonka to cykl koncertów w łódzkim mieszkaniu przy ul. Pogonowskiego 45. Akcja rozpoczęła się w lutym 2014 roku. Od tamtego czasu raz w miesiącu organizowany jest koncert. W malutkim mieszkaniu grali wcześniej m. in. Peter J. Birch (Polska), Oly (Polska), Marcelina (Polska), J (Czechy), Hey!Rabbit (USA), Brett Perkins (USA), Teddy Jr (Holandia), Jordan O Keefe (Irlandia Północna), Sonia Pisze Piosenki (Polska), Sasha Boole (Ukraina), Romek Puchowski (Polska), Peter & Jacob (Polska), Wasp Summer (Australia), Justin Cousack (Australia) , Young Stadium Club (Polska), Budyń (Polska) i ET Tumason (Islandia).

 

Kilka zasad akcji House Gig „Pogonka”:

 

1. Limit osób na koncercie – 30 (po trzydziestej osobie – o ile tyle będzie – przestajemy wpuszczać).

2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz - wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 10 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej – wszystkie pieniądze trafią go artysty, który danego dnia występuje).

3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.

4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.

5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie (tak – mamy lodówkę)…

6. Do mieszkania zapraszamy od godz. 20:00. Koncert rozpocznie się punktualnie o 20:30 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.

7. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.

8. Na miejscu – ul. Pogonowskiego 45 – na domofonie proszę wcisnąć numer 2 (konsultant wyjaśni co dalej).

9. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka

 

sprawdź: www.facebook.com/housegigspogonka

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 30 czerwca 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca