Muzyka

Olsztyn Green Festiwal

Natalia Przybysz, Curly Heads, Maria Peszek, Kamp i inni na Olsztyn Green Festiwal

 

14-15 sierpnia 2015 roku w pięknej mazurskiej scenerii odbędzie się Olsztyn Green Festival. Po udanej zeszłorocznej edycji festiwal po raz kolejny zagości na zmodernizowanej plaży miejskiej nad jeziorem Krzywym w Olsztynie. Podczas dwóch festiwalowych dni na scenie pojawią się: Fisz Emade Tworzywo, Skubas, Maria Peszek, Natalia Przybysz, Curly Heads, Kamp!, Pablopavo i Ludziki, Anita Lipnicka, Julia Marcell i inni.

 

Główny sponsor imprezy, Cydr Green Mill, mocno promuje zielone podejście do życia w stylu slow, dlatego w ciągu dwóch dni nie zabraknie stref eko z leżakami lub kocami do relaksu, warsztatów i wykładów na temat podstawowych zasad ekologii, zrównoważonego rozwoju oraz recyclingu. Organizatorzy, zgodnie z hasłem: Masz Zielone Pojęcie,  postawili na powrót do prostych aktywacji przy planszówkach, bierkach, boulach, czy kapslach. Niektóre z tych gier, na przykład jenga, pojawią się w wersji XXL.

 

Podczas festiwalu każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie – czy będzie to dobra muzyka, zabawa, relaks czy eko-edukacja. J Obecność obowiązkowa!

 

Bilety i karnety na Olsztyn Green Festival 2015 są już w dostępne sprzedaży za pośrednictwem:  ebilet.pl. Karnety kupić można w cenie 40 zł (45 zł w dniu imprezy), bilety jednodniowe po 25 zł (30 zł w dniu imprezy). Dla dzieci do 12 lat wstęp będzie bezpłatny.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 16 lipca 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca