20 lat Wywroty

Kasia Moś x Essex - "Pryzmat"

"Pryzmat" to trzeci singiel Kasi Moś zapowiadający dwupłytowu album Artystki, który ukaże się w październiku (Fonografika).
 
Tekst napisała Kasia i jak sama mówi:  " Słowa piosenki "Pryzmat" mówią o pielęgnowaniu swojej indywidualności. Wyjątkowość każdego z nas stanowi wartość samą w sobie, toruje drogę zmianom i postępowi oraz inspiruje do rozwoju". Producentem muzycznym utworu jest ESSEX.
Reżyserem teledysku jest Adam Gawenda AG STUDIO, który jest reżyserem również dwóch poprzednich klipów Kasi do "Zatracam się" i "Break".
 

 
Kasia Moś to finalistka III edycji MUST BE THE MUSIC, występowała m.in. z zespołem "Pussycat Dolls Burlesque Reviev" obok Kelly Osborne, Mya i Carme Electra, można ją było również zobaczyć podczas tegorocznego 52 KFPP w Opolu w kocercie SuperJedynki 2015. Była jedną z Artystek występujących podczas tegorocznego Festivalu SPRING BREAK 2015 w Poznaniu
W czerwcu zdobyła I miejsce podczas Festivalu Carpathia Rzeszów 2015.
Zagrała jedną z głównych partii w światowej prapremierze musicalu "Król Lear" Pawła Mykietyna, która odbyła się na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie.
Jej wokaliza do kompozycji Wojciecha Kilara trafiła do fimlu Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" . Jest twarzą muzycznych reklam LINK4.
Podczas tegorocznego Festivalu WOODSTOCK Kasia wystąpi w projekcie "Kuba Płucisz i goście".

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 20 lipca 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło