Muzyka

Lenny Kravitz zapowiada koncertowe DVD „Just Let Go”!

Na krążku „Just Let Go” znajdą się wykonania koncertowe największych oraz najbardziej ulubionych przez fanów utworów z całej kariery Kravitza.

 

Jesienią 2014 roku Lenny Kravitz podczas europejskiej trasy koncertowej promował swój najnowszy album „Strut”. Polscy fani mieli okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu - wyprzedany koncert w łódzkiej Atlas Arenie pokazał klasę Kravitza oraz jego zespołu i był koncertowym wydarzeniem jesieni. Podczas tej trasy powstał materiał, który ukaże się w październiku na DVD i Blu-Ray. Na krążku „Just Let Go” znajdą się wykonania koncertowe największych, najbardziej ulubionych przez fanów utworów z całej kariery Kravitza: „Fly Away”, „American Woman”, „It Ain’t Over ’Til It’s Over”, „Let Love Rule”,  „Are You Gonna Go My Way”, a także najnowsze kompozycje z płyty „Strut”, jak np. „The Chamber”. „Just Let Go” to jednak nie tylko 12 elektryzujących koncertowych wykonań - to dużo więcej: ujęcia zza kulis, wywiady, materiały z prób. Wszystko to daje możliwość podejrzenia procesu twórczego Kravitza i jego zespołu. „Jestem wykonawcą solowym, ale „Just Let Go” pokazuje moje relacje z zespołem - zażyłość, która jest pomiędzy nami” mówi Lenny Kravitz. „Ten film pokazuje pełniejszy obraz tego jak wygląda nasze życie na trasie, zarówno na scenie, jak i poza nią”.

 

Trailer „Just Let Go” można zobaczyć tutaj: https://youtu.be/JjeNHfoNX1Y

 

Na wydawnictwie jako bonus znajdą się też nieedytowane wersje koncertowe utworów „Sister”, „Always On The Run”, „Sex”, „I Belong To You”, „New York City” i „Let Love Rule”.
 
Lista utworów „Just Let Go”:
 
1) Fly Away  
2) Dirty White Boots  
3) American Woman  
4) Dancin’ ‘Til Dawn 
5) Strut  
6) It Ain’t Over ‘Til It’s Over  
7) New York City  
8) The Chamber  
9) Sister  
10) Dig In  
11) Let Love Rule  
12) Are You Gonna Go My Way
 
Koncertowe wydawnictwo Lenny'ego Kravitza „Just Let Go” ukaże się 23 października w formatach DVD i Blu-ray.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 9 września 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca