Muzyka

Black Water Panic Project - nowa płyta już w sklepach!

Muzyczne fascynacje Black Water Panic Project, które słychać na "Alpha Pro Broken Machines" to między innymi: Nine Inch Nails, Marilyn Manson, Satyricon i Rob Zombie.

Konsekwencja, cierpliwość i dyscyplina to słowa, które najtrafniej określają album „Alpha Pro Broken Machines”. Pod względem muzycznym trafiły tam przemyślane kompozycje osadzone w tonacjach molowych, pełne melodyjnych wokali, krzyków oraz „growli” podkreślających mroczne oraz melancholijne teksty, zaśpiewane przez Koszmar Zwierzę i Katarzynę Pusowską. To eklektyczna całość mająca swoje korzenie w metal/industrialu, zimnej fali i równie zimnej elektronice. Jest to nietuzinkowy zły „trip”, który niesie słuchacza w otchłań czarnej wody, do samej istoty strachu przed śmiercią, starzeniem się, szaleństwem, przed fatum, jakie ciąży nad każdym istnieniem od momentu narodzin, fatum niedostrzeganym na co dzień i bagatelizowanym w gonitwie za katalogowym ideałem konsumpcyjnego stylu życia.
 

 

Mięsiste, przypominające jadący z pełną prędkością czołg brzmienie basu, jest dziełem Jakuba Szyszki. Niesamowite solówki i inne gitarowe dźwięki dograł Artur Tabor. Całość albumu została zarejestrowana w Lonely Room Studio w Zielonej Górze, a zmiksowana i zmasterowana w warszawskim Gagarin Studio przez Marcina Kwazara Cisło, który odpowiadał już za brzmienie pierwszej płyty The BWPP "Fight For Oxygen" z 2014 roku.

 

Njnowszy klip The Black Water Panic Project, który miał premierę dzisiaj:

 

 


Trailer albumu:

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 13 września 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca