Muzyka

ACID DRINKERS zapraszają na koncerty!

Acid Drinkers ruszają w kolejną trasę koncertową i przedstawiają listę miast, które odwiedzą. „Headbanger’s Delight Tour” zapowiada się jako czysta radość z grania i spotkania z fanami w klubach w całej Polsce!

 

Acid Drinkers nie potrzebują specjalnego pretekstu, tłumaczeń i uzasadnień. Odwieczne prawo ich natury wskazuje na jedno - jesień i zima od ponad ćwierć wieku oznaczają trasę koncertową! „Trzeba im brutalnie dopieścić uszy”- komentuje trasę lider zespół Tomasz „Titus” Pukacki.

 

Koncerty Acid Drinkers słyną z niesamowitej dawki energii, która przepływa między publicznością, a zespołem. Dla wielu fanów to prawdziwe muzyczne święto i obowiązkowy punkt w koncertowym kalendarzu. Bogaty dorobek artystyczny zespołu gwarantuje, że każda trasa różni się od poprzedniej. Ku uciesze fanów dawno niegrane rarytasy wracają do łask, a kultowe utwory, bez których publiczność nie pozwoli skończyć koncertu, brzmią świeżo i porywają tłum, jak za pierwszym razem.

 

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 25 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 16 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

 

Pierwsza odsłona trasy „Headbanger’s Delight Tour” odbędzie się od października do grudnia 2015. Zespół już w tej chwili zapowiada kontynuowanie trasy również w roku 2016.

 

Lista miast prezentuje się następująco:

 

09.10 - Iława - Loft 66

10.10 - Olsztyn – Andergrant

11.10 - Koszalin – Kreślarnia

16.10 - Suwałki – Warka

17.10 - Ełk – ECK

18.10 - Gdańsk – Kwadratowa

24.10 - Dzierżoniów – DOK

13.11 - Zabrze - CK Wiatrak

14.11 - Kraków – Fabryka

15.11 – TBA

27.11 - Warszawa – Palladium

28.11 – TBA

29.11 - Toruń - Od Nowa

04.12 - Lublin – Graffiti

05.12 - Bielsko-Biała – Rudeboy

06.12 - Częstochowa - Galeria Teatr From Poland

18.12 - Łódź - Bedroom Club

19.12 - Wrocław - Stary Klasztor

20.12 - Szklarska Poręba - Jazgot

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 2 pazdziernika 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca