Muzyka

BLACK STONE CHERRY w wytwórni Mascot

Zespół BLACK STONE CHERRY poinformował, że podpisał kontrakt z wytwórnią Mascot Label Group. Zarówno muzycy jak i Mascot są szczęśliwi i podekscytowani rozpoczynają się współpracą.

 

7 października 2015 pochodzący z Kentucky zespół Black Stone Cherry wejdzie do studia Barrick Recording w Glasgow (Kentucky), by nagrać swój piąty album studyjny. Będzie to powrót do korzeni - w tym samym studio zarejestrowany został materiał na ich debiutancki krążek „Black Stone Cherry”, który wyniósł zespół z południowoamerykańskiej prowincji na największe sceny świata. W ciągu 8 lat grupa przeszła drogę od grania w barach dla 200 osób, do najważniejszych scen w Wielkiej Brytanii i sal mieszczących kilkanaście tysięcy osób.

 

Właściciel Mascot ma nadzieję, że praca, umiejętności i doświadczenie w branży całej ekipy pozwoli wynieść zespół jeszcze wyżej oraz umożliwić dalsze sukcesy na arenie międzynarodowej. „Co mogę powiedzieć? Wszyscy w Mascot są zelektryzowani przez fakt, że grupa taka jak Black Stone Cherry pokłada wiarę i własną przyszłość w nasze ręce”  - powiedział Ed van Zijl, właściciel Mascot. „Nowe utwory, które słyszałem, są niesamowite i nie mogę się doczekać premiery. Roku 2016 - nadchodzimy!”

 

 

Nowy album Black Stone Cherry ukaże się w Polsce dzięki Mystic Production.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 pazdziernika 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca