Terrific Sunday przed Nothing But Thieves

Terrific Sunday to poznański kwartet, grający wspólnie od marca 2013 roku. Mimo zaledwie dwuletniego stażu, muzycy mają na swoim koncie występy na wielu ważnych rodzimych festiwalach (m.in. Spring Break, Open’er), koncertowali też u boku Artura Rojka, Hey czy Much. Poznaniacy inspirują się szeroko pojętą muzyką niezależną. Wypadkową doświadczeń i inspiracji są dwie EPki: „Terrific Sunday” oraz „Tonight”, wyprodukowane przez wokalistę  – Piotra Kołodyńskiego. Obydwa wydawnictwa zostały bardzo dobrze przyjęte przez krytykę i przysporzyły zespołowi wielu fanów. W ubiegłym roku Terrific Sunday podpisali kontrakt z Sony Music Poland. Owocem tej współpracy jest debiutancka płyta – „Strangers Lovers”, która ujrzała światło dzienne na początku października. To właśnie z tego albumu pochodzą dwa świetne single:

 

„Bombs Away” https://www.youtube.com/watch?v=GhqBvSeNpGo  i „Streets of Love” https://www.youtube.com/watch?v=1d1ziP4fJTE .

 

Przypominamy, że Nothing But Thieves przyjadą do Polski w związku z premierą ich debiutanckiego krążka. Płyta „Nothing But Thieves” ukazała się w ubiegły piątek i dostępna jest w sklepach muzycznych w całym kraju. Na krążku znalazły się m.in. rewelacyjne single „Ban All The Music” https://www.youtube.com/watch?v=dRdCdCtdMiU i „Trip Switch” https://www.youtube.com/watch?v=w1Qxxx2SQoo.

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 1 listopada 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło