Muzyka

Ørganek ze Złotą Płytą!

„Cóż ja mogę? Ja się po prostu bardzo cieszę. Nie przypuszczałem, że sprawy zajdą aż tak daleko.” - tak Tomasz Organek komentuje uzyskanie statusu Złotej Płyty.

 

Nasza recenzja tutaj 

 

Od wydania debiutanckiego albumu zat. „Głupi” Ørganek nie zwalnia tempa. Projekt sygnowany nazwiskiem jego lidera, autora muzyki oraz tekstów, Tomasza Organka, zagrał kilkadziesiąt koncertów w dużych i małych miejscowościach oraz podczas największych festiwali, był nominowany do nagrody Fryderyk 2015 i opublikował cztery teledyski. 

 

Zespół został laureatem ważnych nagród - m.in. Mateusz Trójki 2014 i Nagroda Artystyczna Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego 2014 i wziął udział w wielu projektach m.in Męskie Granie 2015, album „Placówka 44” nagrany przez zespół Voo Voo w ramach obchodów 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Album „GŁUPI“ zawiera jedenaście autorskich kompozycji czerpiących z tradycji vintage rocka definiowanego przez zespół w sposób nieszablonowy i bezpretensjonalny, tworząc zupełnie nową jakość na polskim rynku. Jakość kojarzoną z niezaprzeczalną oryginalnością zespołu oraz jego siłą i szczerością przekazu. 

 

Niedawno do stacji radiowych trafił czwarty singiel z albumu „Głupi”. Kompozycji „Italiano”, do której powstaje właśnie teledysk, można posłuchać poniżej:

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 6 listopada 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca