Muzyka

B.R.O we Wrocławiu | Klub Wściekły Pies | 29.11.2015

B.R.O, właściwie Jakub Birecki (ur. 24 kwietnia 1992 w Warszawie) – polski raper i producent muzyczny. Były piłkarz. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego. Raper zadebiutował w 2009 roku nielegalem Univers Story (prod. Puls). Rok później B.R.O gościł albumie Brakującego Elementu - To jest życie. W międzyczasie ukazał się drugi nielegal rapera pt. Miasto prywatne. W 2011 roku ukazały się kolejne dwa wydawnictwa B.R.O - długogrający materiał Next Level oraz minialbum Next Seven.
Na początku 2012 roku raper podpisał kontrakt wydawniczy z wytwórnią Wielkie Joł należącą do rapera Tedego. Efektem był mixtape pt. Zabójcza B.R.Oń, zrealizowany we współpracy z DJ-em Tuniziano. Na płycie wydanej 29 listopada, także 2012 roku znalazło się m.in. pięć premierowych utworów rapera. Pod koniec roku muzyk rozstał się z Wielkie Joł na rzecz wytwórni Urban Rec, która zaproponowała B.R.O lepszą ofertę współpracy. Jeszcze w 2012 roku zostały opublikowane dwa teledyski zwiastujące solowy album B.R.O zrealizowane do utworów "Czego chcesz?" i "Love".
11 stycznia 2013 roku do sprzedaży trafił pierwszy, dostępny w powszechnej sprzedaży, album rapera zatytułowany High School. Płyta wydana przez oficynę Urban Rec dotarła do 3. miejsca polskiej listy przebojów - OLiS. Wydawnictwo spotkało się z niejednoznacznym odbiorem pośród recenzentów. W ramach promocji powstały kolejne teledyski do utworów pochodzących z płyty: "Gorzka czekolada", "Para Papa", "Mój narkotyk", "Wspólne niebo" oraz "Droga do celu". 11 listopada, także 2013 roku został wydany minialbum rapera pt. MemoryLine. Materiał był promowany teledyskami do utworów "Ściany mają uszy" i "Let's Ride 2".

☛ DODATKOWO WYSTĄPIĄ:
1| HNS/MCZAJA
2| Masiv X Midas X Coach
4| FonoPe
5| Żywy
6| ?

ZAGRAJ SUPPORT: ewentualnych chętnych na zagranie supportu prosimy o wrzucanie swoich fanpage i najlepszych kawałków w komentarzach wydarzenia.


☛ PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW
GDZIE: High Five Shop ul. Szewska 75/77 (D.H. Feniks V piętro) http://www.facebook.com/highfiveshop71

CENA: 15PLN

☛ PRZEDSPRZEDAŻ POD NR TEL:
537 451 017 , 792 980 121 , 661 731 226

☛ BILETY RÓWNIEŻ DOSTĘPNE W DNIU KONCERTU!

☛ KUP BILET ONLINE:
KUP BILET, ZRÓB PRZELEW, ODBIERZ BILET W DNIU KONCERTU NA BRAMCE KLUBU!
http://bilety-pbmedia.pl/produkt/bilet-b-r-o-koncert-w-klubie-wsciekly-pies-we-wroclawiu/

 

☛ WSTĘP BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH

☛☛ Podsumowanie:
29 LISTOPAD 2015
Start: 18:00
KLUB WŚCIEKŁY PIES
WSTĘP 15ZŁ PRZEDSPRZEDAŻ / 20ZŁ W DNIU

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 10 listopada 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca