Muzyka

Duende wystartował!

Jubileuszowy, bo już Dziesiąty Duende Międzynarodowy Festiwal Muzyki Flamenco. Jeden z największych festiwali flamenco w tej części Europy! Prawdziwe święto wszystkich miłośników tej sztuki.

 

Robimy go dla Was, przez Was i dzięki Wam!

 

Zaczynamy już teraz, żeby zdążyć ze wszystkim, żeby we wrześniu 2016 r., kiedy spotkamy się na koncertach i warsztatach, wszystko było zapięte na ostatni guzik.

 

W ciągu dziewięciu dotychczasowych edycji Festiwalu gościliśmy wielu najbardziej utytułowanych artystów flamenco między innymi: Eva Yerbabuena, Dorantes, Pastora Galván, Mercedes Ruiz, Belén Maya, Isabel Bayón, Niño de Pura, Santiago Lara, Rafael Rodríguez, Jesus Mendez, David Lagos, Juan Manuel Canizares, José Fortes, Diego Cortes,  Anna Villacampa, Juan Martin, Oscar Guzman, Pilar Ortega, Domingo Ortega, Remedios, Teo Barrea, Los Payos, Danza del Fuego  i wieli innych wspaniałych artystów.

 

Dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że zapraszani artyści to najwybitniejsze gwiazdy tego gatunku. Żeby powtórzyć sukcesy poprzednich edycji Duende już teraz piszemy wnioski, zbieramy fundusze, szukamy sponsorów, planujemy, organizujemy… wszystko po to, żebyście w przyszłym roku mogli tańczyć, grać i śpiewać Wasze ulubione flamenco!

 

Niestety budżet tego projektu to wciąż kosmicznie wielka suma pieniędzy. Dlatego już dziś prosimy Was o pomoc. Prosimy, zainteresujcie się naszą akcją crowdfundingową, o tutaj:

 

http://wspieramkulture.pl/projekt/1197-X-Duende-Miedzynarodowy-Festiwal-Muzyki-Flamenco

 

i wesprzyjcie nas nawet najmniejszymi kwotami. Odwdzięczymy się za każdą wpłatę!

 

Wasza pomoc jest bardzo istotna, ponieważ w 2016 r. chcemy dotrzeć z flamenco już nie tylko do Warszawy, Wrocławia, Poznania i Bydgoszczy, ale także do Torunia, Grudziądza, Włocławka, Inowrocławia, Grodziska Wielkopolskiego, Konina, Sierpca, Mławy i Radomia. Mamy nadzieję, że zechcecie nam w tym pomóc!

 

Tymczasem zostajemy w kontakcie, bo zamierzamy na bieżąco informować Was o postępach w zbiórce funduszy oraz przygotowaniach do Jubileuszowego, Dziesiątego Duende Festiwalu Muzyki Flamenco!

 

Fundacja Duende Flamenco

 

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 10 grudnia 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca