Muzyka

TANITA TIKARAM: nowy utwór i album!

Brytyjska wokalistka i kompozytorka, która sprzedała do tej pory wiele milionów płyt, TANITA TIKARAM, powraca z nowym studyjnym albumem „Closer To The People”.

Artystka udostępniła w sieci video do piosenki zatytułowanej „Food On My Table”:

https://youtu.be/wGKAdmTapEs  To pierwszy utwór, który Tanita napisała na ten album i zarazem świąteczny prezent dla fanów.

 

Charakterystyczny głos i kunszt kompozytorski Tanity sprawiły, że jej debiutancki album „Ancient Heart” okazał się sukcesem. Na płycie, która ukazała się w 1988 roku znalazły się m.in. utwory „Twist In My Sobriety” i „Good Tradition”. Na krążku „Closer To The People” Tanita Tikaram wyróżnia się po raz kolejny czerpiąc wiele inspiracji od swojego zespołu, który stanowią muzycy występujący do tej pory m.in. z Vanem Morrisonem i Johnem Martynem. Tanita opowiada: „Ta płyta jest inspirowana dźwiękami bluesa, które pokochałam grając z moim zespołem. Bobby Irwin, Martin Minning i Matt Radford tworzą niesamowitą grupę, której korzenie sięgają brytyjskiego rhythm and bluesa i soulu. Chciałam to połączyć ze współczesną produkcją. Tytuł albumu, „Closer To The People”, jest odbiciem obecnych czasów. Jesteśmy bardziej świadomi naszego zamknięcia na innych, albo tego jak bardzo świat zwiększył odległość pomiędzy nami wszystkimi”.

 

Album Tanity Tikaram „Closer To The People” ukaże się 11 marca 2016 roku w formatach CD i LP.

 

Lista utworów:

1. Glass Love Train 

2. Cool Waters

3. The Way You Move

4. Closer To The People

5. Gris Gris Tales

6. The Dream OF Her

7. Don’t Turn Your Back On Me

8. Food On My Table

9. Night Is A Bird

10. My Enemy


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 14 grudnia 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca