Muzyka

Koncert finałowy konkursu AEStrada 2015 + POTH + Strain

Koncert, będący zwieńczeniem 4. edycji konkursu AEStrada!

Wystąpią przed wami zwycięzcy poprzedniego etapu konkursu czyli:

- Black Street Noise:
Zespół powstał w 2014 roku w Olszynie. Przez ponad rok tylko i wyłącznie tworzyli i szlifowali materiał, który mogliby zaprezentować przed publicznością. Mówią o sobie: "Nikogo nie naśladujemy, kierujemy się swoimi pomysłami, dlatego ciężko określić gatunek muzyki, który gramy, jednak najbliżej nam do rocka alternatywnego i stonera."

- The Cold
Zespół powstał w czerwcu 2014 roku, gdzie ostateczny jego skład oraz nazwa istnieją od marca 2015. The Cold zrodził się z inicjatywy trojga znających się wcześniej, grających w różnych składach muzyków, gdzie w wyniku poszukiwań, prób i zmian składu określił się rodzaj muzyki jaki grają oraz pełny skład. Rock i Hardrock to dwa nurty, w których odnaleźć można brzmienia, które charakteryzują The Cold, choć każdy z członków zespołu, słuchając czy wykonując różną muzykę, wzbogaca brzemienie o nietypowe dźwięki, co wyjątkowo podkreśla charakter band-u.

- TAMP
Zespół pochodzący z Lubina, powstał około dwa lata temu, a koncertuje od roku. Grają zarówno duże koncerty, jak Dni Lubina, czy Muzyka Z Oblężonego Miasta, mniejsze jak na przykład na zlotach motocyklowych, jak i całkiem małe w pubach i klubach muzycznych. Zdarza im się też dawać charytatywne koncerty na przykład na rzecz dzieci na wózkach inwalidzkich itp. Grają prostego, ale energetycznego rock'and'rolla a ich mottem jest: "Gramy muzykę, jakiej sami chcieli byśmy słuchać". W repertuarze mają większość swoich kompozycji z własnymi tekstami, ale też kilka coverów utworów takich zespołów, jak: Perfect, Republika czy ZZTop.


Ponadto na naszej scenie zobaczyć będzie można takie gwiazdy jak:

-Strain
Wrocławski STRAIN powstał na przełomie 2010/11 roku. Od roku 2012 zespół regularnie koncertuje, wielokrotnie grał wspólnie m.in z TSA, Acid Drinkers, Luxtorpedą. W 2013 grupa nagrała singla Hands, a 13 marca 2015 roku miała miejsce premiera pierwszego albumu. Zrealizował go, znany ze współpracy m.in z Lechem Janerką Bartosz Straburzyński. Patronatem medialnym objęły go: Radio Wrocław, Gazeta Wrocławska, Fabryka Zespołów a gościnnie pojawili się na niej: Janusz Niekrasz (TSA), Wojciech "Jankiel" Moryto (Acid Drinkers) oraz Krzysztof "Zalef" Zalewski.
Jesień, zima 2014 oraz wiosna 2015 to wspólna trasa z Acid Drinkers, świętującymi 25-lecie zespołu.
4.06 to dzień premiery pierwszego teledysku: https://www.youtube.com/watch?v=-4hbNTmuI20
Zespół grał wspólnie również z tak uznanymi wykonawcami jak Saxon, Black Label Society czy Blues Pills. Utwór The One Kept In gości obecnie na Turbo Topie, liście przebojów Antyradia.
Oficjalna strona zespołu: https://www.facebook.com/strainbandpl/timeline

-People of the Haze (POTH)
Zespół założony we Wrocławiu w 2009 roku. Zagrał ponad 200 koncertów w Polsce i za granicą, odwiedził m. in. Niemcy, Czechy, Austrię, Włochy, Słowienię, Chorwację i Bułgarię. To rock'n'rollowa petarda, która wygrała 10 ogólnopolskich festiwali. Zespół wydał dwa pełnogrające albumy oraz został półfinalistą Must Be The Music 9 i wystąpił na Dużej Scenie Przystanku Woodstock.
Oficjalna strona zespołu: https://www.facebook.com/Peopleofthehaze/timeline

Wstęp FREE!
Start imprezy o godzinie 19:00!
Na początku usłyszymy zespoły konkursowe, następnie gwiazdy wieczoru!
Alkoholu nie przynosimy, będzie do kupienia na miejscu!

Zapraszamy serdecznie!
Koło Naukowe Inżynierów Dźwięku AES


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 31 grudnia 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca