Muzyka

WALENTYNKI z rodziną IMIELÓW i SKRZYPKÓW w Starym Klasztorze!

Wszystkich zakochanych ( i nie tylko!) zapraszamy w walentynkowy wieczór 14 lutego do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert piosenek autorstwa Zosi i Konrada Imielów.

To wyjątkowy projekt artystyczno-rodzinny angażujący dwa pokolenia wrocławskich artystów.

 

Ostatniego lata we wrocławskiej Mleczarni odbył się premierowy koncert z piosenkami Zosi i Konrada Imielów, który zgromadził tłumy publiczności i spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem.

Artyści postanowili poszerzyć skład muzyczny o Adama i Sebastiana Skrzypków i kontynuować koncertowanie. W takim składzie zobaczymy ich w Starym Klasztorze.

 

Adam Skrzypek i Konrad Imiela to osobowości scen muzycznych i teatralnych, których, szczególnie we Wrocławiu, nie trzeba nikomu przedstawiać. Adam - wybitny kontrabasista, aranżer, szef muzyczny Capitolu i Konrad - aktor, reżyser, wokalista, autor piosenek, scenariuszy, dyrektor Teatru Muzycznego Capitol.

Obok nich ich utalentowane dzieci, które od niedawna funkcjonują z powodzeniem jako profesjonalni artyści – Zosia Imiela, tegoroczna maturzystka, klawesynistka, pianistka, wokalistka, autorka piosenek i Sebastian Skrzypek, znakomity perkusista coraz częściej pojawiający się w rozmaitych muzycznych składach. Artystów na scenie łączą niezwykłe więzi, długoletnia przyjaźń i związki rodzinne. Niewątpliwie przekłada się to na szczególny rodzaj muzycznego porozumienia, którego będą mogli doświadczyć widzowie i słuchacze w Starym Klasztorze. Wykonywane przez czwórkę artystów piosenki dotyczą uczuć, zatem koncert kwartetu IMIELA & SKRZYPEK wydaje się być idealną propozycją spędzenia emocjonującego wieczoru w Walentynki.

Przed  Państwem wystąpi zespół IMIELA & SKRZYPEK w składzie:

Zosia Imiela – piano, elektronika, głos

Konrad Imiela – gitary, djembe, elektronika, harmonijka ustna, głos

Adam Skrzypek – bas

Sebastian Skrzypek – perkusja

 

14.02.16 godz.19.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1

Walentynki w Starym Klasztorze

IMIELA & SKRZYPEK

miejsca siedzące: 30 zł - przesprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 35 zł – w punktach sprzedaży i przed koncertem

miejsca stojące: 20 zł - przesprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 25 zł – w punktach sprzedaży i przed koncertem

 

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn  i MediaMarkt w całej Polsce

oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.plwww.ebilet.pl, www.biletyna.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 2 stycznia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca