Muzyka

Dolnośląska Giełda Fonograficzna dla wielbicieli muzyki

W nowym roku nie zabraknie stałego punktu w programie Firleja, czyli Dolnośląskiej Giełdy fonograficznej. Najbliższa edycja wydarzenia, które pokochali melomani z Wrocławiu i okolic, już w najbliższą sobotę, 9 stycznia. 


Dolnośląska Giełda Fonograficzna to cykliczne wydarzenie kulturalne, które odbywa się zawsze w pierwszą sobotą miesiąca, w godzinach od 13 do 15. W tych godzinach Klub Firlej otworzy swoje drzwi dla wszystkich miłośników muzyki: wydawców, sklepów płytowych, kolekcjonerów, wielbicieli płyt winylowych, kaset magnetofonowych, kompaktów i innych nośników z muzyką. Cosobotnie spotkania to doskonała okazja, aby uzupełniać swoją kolekcję płyt, nabyć trochę nowych nagrań, powymieniać się krążkami, czy po prostu spotykać się i porozmawiać w przyjaznej atmosferze

 

Zwykle na giełdzie dostępnych jest co najmniej kilka tysięcy płyt różnych gatunków – rock, metal, jazz, pop, alternatywaa, elektronika. Dominujący nośnik to winyl, ale można też znaleźć płyty CD oraz kasety magnetofonowe. Wstęp na giełdę jest bezpłatny zarówno dla wystawców, jak i kupujących.

 

https://www.facebook.com/DolnoslaskaGieldaFonograficzna/?fref=ts


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 6 stycznia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca