Muzyka

Frank Turner & The Sleeping Souls na dwóch koncertach w Polsce!

Agencje Go Ahead i P.W. Events z przyjemnością zapraszają na dwa koncerty Franka Turnera! Muzyka zobaczyć będzie można 15 kwietnia we wrocławskim Firleju i 16 kwietnia w warszawskiej Proximie.

Frank Turner & The Sleeping Souls

15.04 Wrocław / Firlej
Cena biletów: 60 zł (http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,329.html)/65 zł (przedsprzedaż)/70 zł (w dniu koncertu)Miejsca zakupu: www.pwevents.plwww.biletomat.pl, www.eventim.plwww.ebilet.plwww.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn

 
16.04 Warszawa / Proxima

Cena biletów: informacja wkrótce!
Miejsca zakupu: www.go-ahead.plwww.biletomat.plwww.eventim.plwww.ebilet.plwww.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn 

 

Kiedy pod koniec 2014 roku nadeszła w końcu pora, by usiąść do prac nad nowym albumem, Frank Turner nie był pewien, w którym iść kierunku. Choć wywodzi się ze sceny hardcore’owej, zyskał popularność nie tylko w tych kręgach. Na przestrzeni lat występował zarówno w niewielkich klubach i kawiarniach, jak i na stadionach, a jego fani wypełnili Royal Albert Hall czy Wembley Arena. Mimo wszystko przy kolejnej płycie pojawiło się pytanie: co dalej? „To mój szósty album, co samo w sobie nie jest szczególnie ekscytujące” – mówi. „Ostatnio dużo myślałem o debiutanckich płytach. Kiedy grupa nagrywa swój pierwszy krążek, wchodzi do studia i z pełnym zapałem gra live set. Jest w tym świeżość i ekscytacja, którą zespoły często tracą na kolejnych wydawnictwach”. W związku z tym Turner zdecydował, że jego nowe wydawnictwo, „Positive Songs for Negative People”, ma być przepełnione właśnie tą pierwotną, koncertową energią.

Wszyscy, którzy widzieli zespół Frank Turner & The Sleeping Souls na żywo wiedzą, że ich występy na żywo za każdym razem stanowią wyjątkowe widowisko!

Bilety na koncerty Franka Turnera w Polsce trafią do sprzedaży w piątek, 15 stycznia.

 


przysłano: 14 stycznia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca