Muzyka

Zakończenie Karnawału, czyli „śledzik” ze Świnką Halinką!

„Zakończenie karnawału”, „ostatki”, „śledzik”, albo „zapusty” – nazwę sami wybierzcie…

Jedno jest pewne – Ostatni Dzień Karnawału należy spędzic na zabawie!

W tym roku karnawał trwa wyjątkowo krótko i już we wtorek 9 lutego pożegnamy go w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na wspólnej zabawie z szalonymi zespołami ŚWINKA HALINKA i WODA SKI BLA!

Koncertowe szaleństwo gwarantowane, a Stary Klasztor ze swojej strony gwarantuje powitalnego szota na wejściu, oraz, zgodnie z tradycją,  duży wybór śledzików i wódeczek na barze :) Miłośnicy innych napojów też znajdą coś dla siebie.

Bilety w rewelacyjnie niskiej cenie 10 zł można już rezerwować pod adresem: bilety@o2.pl

Nie warto czekać – taniej nie będzie :)

 

Zespół ŚWINKA HALINKA powstał kilka dobrych lat temu (jakieś 7 może 8 albo 18) w nieczynnej świniarni u cioci Halinki. W świadomości twórców i nie tylko, ta owa legendarna świniarnia to gro filozoficznych uzależnień od kilku miejsc, osób i wydarzeń związanych z naszymi skromnymi osóbkami. Niepomny na mody i trendy zespół zaczął bawić wybuchową mieszanką rocka, reggae, punka, ska, rock and rolla, folku i dodajcie sobie co chcecie.

Krótko mówiąc – Rockendroll Na Ludowo i Ludowszczyzna Na Rockendrolowo J

Od początku świnkowej działalności przyświeca nam przemożne hasło uknute przez Jima Hansona twórcę Muppet Show – ‘’Świnie w kosmosie!!!!!!!’’
Będąc w momencie pierwszych wynaturzeń koncertowo – kabaretowych, które notabene trwają do dziś z całkiem niezłym skutkiem nie sposób nie wspomnieć całej masy wyróżnień oraz przedziwnych nagród, które dane było Śwince wywalczyć – min. pucharów prezydentów różnych miast, nagrody publiczności tytuł showmana rocku dla wokalisty Belushiego.
No cóż wieprzowina zawsze należy, jest i należy w cenie... To wszystko w kwestii naszej histerii, wiatr melodie niesie, a reszta należy do odbiorców wieprzowego mięsa zwanego ‘’Swinka Halinka’’.

 

WODA SKI BLA - równie dobrze można by było się nazywać Ramzes albo Waltornia, ale kto dziś słucha waltorni…

Zespół powstał w worku ze skrzyżowania łodzi podwodnej z brojlerem - dziką rasa kurczaka jutlandzkiego. W Paryżu bądź Poznaniu. Niestety nie można do tego dojsć ze wzgledu na pisownię litery "ó" w wyrazie "kołek". Pierwszy utwór skomponowano ze względu na wycieczkę na Martynikę. Kariera muzyczna rozwija sie nadal w kierunku określonym jedynie symbolicznie przez pieśniarzy i tańca z Kowalewa - województwo pomorskie, trzeci słup od lewej. Wpływy wczesnobengalskokrasnoludzkopiękne, z dużym naciskiem na przednie koło psa.
Zepsół jest plątaniną kabli, drutu kolczastego, oraz swoistym miszmasz zópy ogorkowej i jej dwóch braci. Z tym, że należy zauważyć tutaj i wszędzie po kolei przy okazji niezliczonych entuzjastycznych, a także najpiększych fanów muzrockowej jazzyki i przedstawicół pszczół w czynie. Paradne wygibasy myślowe zawarte w przesłaniu, a także swój niepowtarzalny styl zepsół nabył w drodze dyfuzji lub infekcji droga kropelkową od wybitnego fabrykanta gwoździ tudzież i betonu konkretnego, którego to nazwy nie możemy podać gdyż jest ciężka.
SKŁAD ZE SPOŁU:
- węgiel aktywny - około trzech procent
- reszta to praktycznie woda, appendix i azot

 

 

 

9.02.16 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1

Zakończenie Karnawału w Starym Klasztorze

ŚWINKA HALINKA & WODA SKI BLA

bilety: 10 zł - przesprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 15 zł – w punktach sprzedaży i przed koncertem

miejsca siedzące ( balkon) – 20 zł

 

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn  i MediaMarkt w całej Polsce

oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.plwww.ebilet.pl, www.biletyna.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 5 lutego 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca